کافه گردش
اخبار
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ

حال منصور پورحیدری وخیم است /عکس

حال منصور پورحیدری وخیم است /عکس پرتال خبری واکنش: منصور پورحیدری سرپرست تیم فوتبال استقلال دو روز پیش در بیمارستان ایرانمهر در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و به نظر می رسد حال عمومی پورحیدری بهبودی نداشته و طبق شنیده ها حال او وخیم گزارش شده و میزان هوشیاری او افت داشته است .
با توجه به هماهنگی های صورت گرفته قرار است پزشک معالج سرپرست تیم فوتبال استقلال برای انجام درمان های لازم فردا کمیسیون پزشکی تشکیل دهد تا از این رو نظرش را در مورد چگونگی و ادامه معالجه پورحیدری اعلام کند.
 گفتنی است در برخی رسانه ها شایعه به کما رفتن پورحیدری مطرح شده بود که این موضوع توسط فریده شجاعی همسر پورحیدری تکذیب شده است
اولیایی : برای سلامتی پورحیدری دعا کنید
مدیر عامل پیشین باشگاه استقلال گفت : متاسفانه سطح هوشیاری پورحیدری نسبت به روز گذشته پایین تر آمده است .
کاظم اولیایی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران در مورد وضعیت جسمانی پورحیدری گفت: امروز برای دیدن پورحیدری به بیمارستان رفتم اما متاسفانه امروز سطح هوشیاری وی نسبت به روز گذشته پایین تر آمده بود.
زمانی که بر بالین پورحیدری حاضر شدم سعی کردم با وی صحبت کنم که جواب مرا بدهد اما منصور خان تنها با چشمانش پاسخ من را می داد و خیلی نمی توانست صحبت کند . توانم متاسفانه جدا از بالا رفتن قند خون پورحیدری، زمین خوردن او نیز باعث به وجود آمدن مشکلاتی شده است و احتمال لخته خون در سر ایشان وجود دارد که امیدوارم با دعاهای مردم عزیز کشورمان منصورخان بتواند هر چه زودتر بهبودی خود را بدست آورد .
وی ادامه داد : قرار است در اولین فرصت کمیسیون ۷ نفره پزشکی تشکیل شود تا به مداوای پورحیدری بپردازند .با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید..
رهـــــــــــــا مسعودی
808 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *