کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۹:۲۴ ق.ظ

حدادعادل: مثل بعضی‌ها حاضر نشدیم به خاطر رای هر کاری بکنیم

حدادعادل: مثل بعضی‌ها حاضر نشدیم به خاطر رای هر کاری بکنیم
رئیس فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه فراکسیون اصولگرایان مانند برخی‌ها نان را به نرخ روز نخورد، ‌گفت: گرچه در تهران جناح رقیب پیروز شد اما در مجموع مجلس فضای اصولگرایی خود را از دست نداد.

پرتال خبری واکنش: به نقل از خبرگزاری ها، آخرین جلسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم، عصر امروز در محل کمیسیون تلفیق و به ریاست حدادعادل تشکیل شد.

حدادعادل ضمن تشکر از همه اعضای فراکسیون اصولگرایان در مجلس نهم اظهار داشت: سعی کردیم مواضع ارزشی و اسلامی خود را حفظ کرده و از اصول خود عدول نکنیم.
وی افزود: با اینکه به لحاظ عددی اکثریت نبودیم اما در بسیاری از امور مجلس، فراکسیون اثرگذار بود و این به دلیل انسجام درونی ما بود که باید به حساب اخلاص دوستان گذاشت.
رئیس فراکسیون اصولگرایان همچنین تصریح کرد: در رای اعتمادها و استیضاح‌ها انسجام درونی ما خود را نشان می‌داد و در بسیاری موارد نتیجه بخش نیز بود.
حدادعادل برهمین اساس اضافه کرد: از دیگر ویژگی‌های مهم اعضای فراکسیون اصولگرایان این بود که ریزشی وجود نداشت تا مانند بعضی نان را به نرخ روز بخورند بلکه بر سر مواضع خود ایستادند و حاضر نشدند به خاطر رای هر کاری کنند.
و در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: گرچه در تهران جناح رقیب پیروز شد اما در مجموع مجلس فضای اصولگرایی خود را از دست نداد.
حدادعادل همچنین درباره مجلس دهم گفت: به لطف خدا دوستان خوبی از فراکسیون اصولگرایان و رهروان حضور دارند و ان شالله اگر کمکی از دست ما برآید دریغ نخواهیم کرد.
وی در پایان سخنان خود از لطف اعضا نسبت به خود نیز تشکر کرد و حلالیت طلبید.
رهـــــــــــــا مسعودی
270 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *