کافه گردش
اخبار
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۲:۰۳ ب.ظ

حسن روحانی ۸ عضو شورای رقابت را منصوب کرد

پرتال خبری واکنش:رییس جمهوری طی احکام جداگانه ای هشت عضو شورای رقابت را برای یک دوره ۶ ساله منصوب کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در احکام جداگانه ای و به پیشنهاد معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و وزیران امور اقتصادی و دارایی ، دادگستری و صنعت ، معدن و تجارت، هشت عضو شورای رقابت را منصوب کرد.

بر اساس این گزارش این اعضا برای یک دوره ۶ ساله و در چارچوب ماده ۵۳ قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، منصوب شدند.

رییس جمهوری به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی ، ‘رضا شیوا’ و ‘فرهاد خداداد کاشی’ را به عنوان ‘صاحب نظر اقتصادی’ و ‘سیدابوالفضل فاطمی زاده ‘ را به عنوان ‘متخصص در امور مالی ‘ به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

روحانی همچنین به پیشنهاد وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، ‘ ابراهیم بهادرانی ‘ و ‘سید محمد روحانی پور’ را به عنوان ‘صاحب نظر در امر تجارت ‘ و مهندس ‘احمد دوست حسینی ‘ را به عنوان ‘صاحب نظر در امر صنعت’، به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

رییس جمهوری همچنین به پیشنهاد وزیر دادگستری ، ‘ولی رستمی’ را به عنوان ‘حقوقدان’ و ‘احمد داودی ‘ را به پیشنهاد معاون رییس جمهور جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به عنوان ‘صاحب نظر در خدمات زیربنایی’ در شورای رقابت، برگزید.

روحانی در این احکام، توفیق اعضا را در انجام شایسته وظایف و مسوولیت های محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند متعال مسالت کرده است.

رهـــــــــــــا مسعودی
388 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *