حضور گسترده جامعه ورزش در روز جهانی قدس

2460556_489

معاونان، مسئولان، روسای فدراسیونهای ورزشی ، ملی پوشان و ورزشکاران رشته های مختلف همراه با مردم روزه دار و مؤمن ایران اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس حاضر شدند تا انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس ابراز کنند.

آنها در این راهپیمایی سکوت مجامع جهانی در خصوص نسل کشی وکشتار بی رحمانه مردم مظلوم غزه را محکوم کرده و خواستار پایان قتل عام مسلمانان شدند .

راهپیمایی روز قدس از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح در سراسر کشور آغاز شده است.

بیانیه باشگاه‌ها برای حضور در روز قدس

*فراخوان باشگاه پرسپولیس در روز جهانی قدس/اعلام حمایت خانواده بزرگ پرسپولیس از مردم غزه و آرمان آزادی قدس شریف
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از هواداران پرسپولیس و همچنین از اهالی فوتبال و ورزش دعوت کرد با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، ضمن گرامیداشت تصمیم مدبرانه و دوراندیشانه امام راحل (ره)، بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین بویژه ستمدیدگان غزه و از آرمان آزادی قدس شریف اعلام کنند.
در بیانیه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است:
آلام مردم فلسطین سالها است که ادامه دارد اما این روزها رژیم اشغالگر قدس، دست به جنایاتی در غزه زده و بی‌رحمانه مردم بی‌دفاع بویژه زنان و کودکان را به خاک و خون می‌کشد که هیچ انسان آزاده‌ای را تاب تحمل آن و سکوت در مقابلش نیست. روز قدس، فرصتی است تا با اعلام انزجار از این جنایات ضد بشری، به حمایت از این مردم ستمدیده برخواسته، صدای مظلومیت آنها را به گوش جهانیان برسانیم.
نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه بنیانگذار انقلاب و معمار تفکر وحدت اسلامی بود تا حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از قدس شریف به نشانه شرافت همه مسلمانان جهان فصل‌الخطاب همه آنها و بلکه همه آزاد اندیشان جهان باشد.
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با اعلام همدردی با ملت مظلوم فلسطین، بویژه مادران غمدیده و کودکان درد کشیده آن سرزمین، بویژه غزه از هواداران و همه مردم فهیم، آگاه، عدالت طلب ایران اسلامی بویژه از هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس در همه نقاط جهان دعوت می‌نماید مقابل این ظلم و بیداد آرام ننشسته، با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی‌های روزی قدس پاسخ قاطعانه‌ای به اقدامات ضد بشری و شیطنت‌های رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن بدهند، در حالی که هر روز ظلم جدیدی بر مردم فلسطین روا داشته می شود. همچنین به مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر نشان دهند که آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز هرگز فراموش نخواهد شد.
روز جمعه همه در کنار هم در صفوف به هم پیوسته در لبیکی دوباره به ندای آزادی خواهی معمار کبیر انقلاب حضرت آیت‌ا… خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌ا… العظمی خامنه‌ای فریاد می‌زنیم؛ ایرانی هیچگاه چشم خود را برابر ظلم نمی‌بندد و فریادش برابر ظلم بلند است.
روز قدس، روز وحدت، شرافت و دمیده شدن جان تازه در کالبد جهان اسلام است که همه با  مشارکت در آن، سهیم خواهیم شد و فریاد خواهیم زد؛ قدس عزیز و مردم فلسطین، بویژه غزه تنها نیستند.
*بیانیه باشگاه استقلال در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

باشگاه استقلال طی فراخوانی با حمایت از مردم مظلوم فلسطین از حضورش در راهپیمایی روز قدس خبر داد.

طراحی نقشه درگیر کردن کشورهای مسلمان در جهت انتقام از بیداری اسلامی از مدت ها قبل در لابی های صهیونیستی انجام گرفت سکوت مرگبار برخی روسای کشورهای عربی و همدستی ایادی دست نشانده استکبار جنایت بس عظیم در نسل کشی فلسطینیان را رقم زده است هر روز که می گذرد جامعه جهانی بیشتر با ابعاد این فجایع آگاه تر می شود و بر فریاد های مظلومانه و حق طلبانه رهبر عظیم الشأن اسلام صحه می گذارند.
مردم جهان در جای جای کره خاکی ، حمایت از مردم مظلوم فلسطین به پا خواسته از فریاد ” یا للمسلمین ” کودکان و زنان بی دفاع  نه تنها بر مسلمین بر هر انسان آزاده وظیفه شناس پاسخ و حمایت از این مظلومان را واجب می گرداند . کار به جایی رسیده که اهالی فوتبال در کشورهای مختلف به حمایت از فلسطینیان و محکومیت جنایات غزه برخواسته و خود را از غفلت در ایام جام جهانی سرزنش می کنند . گویی غفلت در جام جهانی سرنوشت محتوم هر دوره ای برای جنایات استکبار علیه مردم مظلوم کشورهاست . رود گولیت و لوتار ماتئوس به عنوان دو تن از محبوبترین و بهترین چهره های تاریخ فوتبال ضمن حمایت از مردم فلسطین جنایات نسل کشی مردم غزه را محکوم کرده اند . رودگولیت می گوید از هم زمانی جام جهانی در غزه سوء استفاده شد ، نباید از فوتبال سوء استفاده می کردند. ماتئوس ضمن محکوم کردن سوء استفاده از فوتبال گفت نمی بایستی فوتبال و سیاست گره می خورد و آن اتفاقات در غزه پیش می آمد.
فرزندان استقلال نیز به همراه تمام فوتبالیستهای جهان ضمن محکوم کردن جنایات استکبار و نسل کشی فلسطینیان در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و حمایت خود را اعلام می دارند.
*فراخوان مشترک باشگاه ذوب آهن اصفهان و کانون هوادران جهت شرکت در راهپمیایی روز قدس
باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان ضمن اعلام همدردی با ملت مظلوم فلسطین، به ویژه مادران غمدیده و کودکان درد کشیده آن سرزمین با صدور اطلاعیه ای از تمام مردم عزیز ایران ،اصفهان ، ورزشکاران و هواداران خود،دعوت کرد در مراسم راهپیمایی عظیم روز قدس که یادگار بزرگ و خلل‌ناپذیر امام راحل  خمینی کبیر (ره) در مبارزه استراتژیک با صهیونیزم بین‌المللی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است حضور یابند و بر شکوه و عظمت این مراسم دشمن‌شکن بیفزایند.
در این فراخوان ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس از همه ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی به خصوص جامعه ورزش و هواداران عزیز دعوت شده است تا با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبارجهانی و رژیم اشغالگر قدس بزنند.
درادامه این فراخوان آمده است: امروز دنیا می داند که دیگر اسراییل جنایتکار حتی با پشتیبانی حامیان جهان خوار خود نیز دیگر نخواهند توانست از راه جنگ و کشتار مردم مظلوم و بی گناه غزه خود را از مرداب مرگ و هلاکت برهاند زیرا خیزش عظیم و اراده پولادین مردم غزه و حضور غیرتمند مردم با عزت ایران اسلامی و سایر مسلمانان جهان در روز قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد بود.
به همین منظورباشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان از عموم ملت شریف و غیور کشورمان دعوت می کند با حضور یکپارچه و باشکوه خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن زنده نگه داشتن اندیشه های ناب امام خمینی (ره ) به ندای ولی امر مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله خامنه ای برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین لبیک گویند.
وعده ما : ساعت ۹:۳۰ سوم مرداد ماه سال یک هزار  و سیصد و نود و سه خیابان شمس آبادی، مقابل مهمانسرای باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان.
*همدردی باشگاه صبای قم با مردم مظلوم غزه و تاکید بر حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم غزه از حضور اعضای این باشگاه در راهپیمایی روز قدس خبر داد.
عباس جهان‌بینی اظهار داشت: مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم اعم از مدیریت، کادر اجرایی و اداری و بازیکنان تیم‌های رده‌های سنی مختلف باشگاه صبا روز جمعه سوم مرداد ماه، همگام با سایر اقشار انقلابی و در کنار جامعه ورزش استان قم با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات رژیم ناپاک صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین علی‌الخصوص مسلمانان غزه را محکوم می‌کنند. باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم به همین منظور بیانیه‌ای نیز صادر و عنوان کرده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس، روز فریادهای برآمده از آه و ناله مردم مظلوم فلسطینی است که سال‌های متمادی زیر ظلم و ستم دژخیمان صهیونیستی شکنجه شده‌اند و به شهادت رسیده‌اند. رژیم صهیونیستی غاصب که طی سال‌های طولانی، انواع ظلم‌ها را بر مردم مظلوم فلسطین تحمیل کرده است باید بداند که عمر کثیف و ننگینش رو به زوال و نابودی است و به ‌زودی با یاری خداوند متعال، مسلمانان فلسطینی با پشتیبانی همه مسلمانان در تمام نقاط جهان، این غده چرکین و سرطانی را از سرزمین‌های متعلق به خود بیرون کرده و صهیونیسم را برای همیشه نابود خواهند کرد. در این بیانیه تاکید شده است: روز قدس روز دفاع از مظلومین فلسطین است و ضمن حمایت از مبارزات و جهاد به حق مردم فلسطین علیه رژیم غاصب صهیونیستی و محکوم کردن جنایات ددمنشانه این رژیم جنایتکار، همگام با آحاد مردم مسلمان و روزه‌دار ایران اسلامی و استان قم روز جمعه سوم مرداد ماه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و بار دیگر با مشت‌های گره کرده، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر خواهیم داد.
*بیانیه باشگاه فولاد و فولادنوین خوزستان در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و دعوت به راهپیمایی قدس
باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و باشگاه فولادنوین خوزستان در بیانیه هایی جداگانه اقدامات شنیع رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی که منجر به کشته و مجروح شدن بسیاری از مردم بی گناه غزه شده است را محکوم کرده و همچنین از مردم فهیم ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.
در متن بیانیه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و فولادنوین خوزستان آمده است:
” متاسفانه با تکرار فاجعه انسانی در غزه روبروییم و شاهد حملات وحشیانه و ضد بشری جنگنده‌های رژیم غاصب صهیونیستی علیه آوارگان و مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین در نوار غزه هستیم. کشتاربی رحمانه کودکان ،زنان و مردان مظلوم غزه توسط رژیم ددمنش صهیونیستی در ماه ضیافت الهی که مورد حمایت آمریکا و هم پیمانان غربی اش و با بی تفاوتی کشورهای اسلامی ورژیم‏های مرتجع عربی که عمدتاً از ترس انقلاب‏های مردمی به آغوش قدرت‏های غربی پناه برده‏اند.
در این حال اعضای باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و هواداران بیشمار آن با حضور خود، بارزترین شکل تعهدخویش رابه نمایش خواهند گذاشت وضمن تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب با دعوت از  مردم شریف،غیرتمند وشهید پرور خوزستان برای حضور در راهپیمایی جمعه آخر ماه مبارک رمضان وحماسه بزرگ روز قدس، همراه با آحاد مردم انقلابی و شهیدپرور ایران ، یکبار دیگر فریاد رهایی قدس شریف و مرگ رژیم اشغالگر قدس را سر خواهند داد واعلام مینمائیم.”
*بیانیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به مناسبت روز قدس
در آخرین جمعه ماه رمضان مردم ایران و مسلمانان و آزادگان حامی مردم مظلوم فلسطین در جهان با قلبی اندوهبار از جنایات خونبار صهیونیست‌های جلاد اعتراضشان را علیه این جنایتکاران به جهانیان نشان خواهند داد.
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه‌ای، با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه، تاکید کرد که همه طلایی پوشان و طلایی دلان همگام با اقشار مختلف مردم برای محکوم کردن این جنایت‌ها و حمایت از مردم فلسطین در تظاهرات روز جهانی قدس شرکت می‌کند.
در این بیانیه آمده است:
در آستانه روز جهانی قدس رژیم  نامشروع صهیونیستی جنایات فجیعی را در همه ابعاد علیه مردم بیگناه و مظلوم فلسطین و غزه مرتکب شده که تاکنون صدها کودک، زن و سایر شهروندان را در نوار غزه به شهادت رسانده و هزاران مجروح برجای گذاشته است و نشان داده که یکی از کثیف ترین و جنایتکارترین رژیم های تاریخ بشریت است.
در آخرین جمعه ماه رمضان مردم ایران و مسلمانان و آزادگان حامی مردم مظلوم فلسطین در جهان با قلبی اندوهبار از جنایات خونبار صهیونیست‌های ددمنش اعتراضشان را علیه این جنایتکاران به جهانیان نشان خواهند داد و برای نابودی اسرائیل جنایتکار دعا می کنند.
مدیران، پرسنل، ورزشکاران و هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همراه با سایر ایرانیان و آزادگان جهان برای محکوم نمودن جنایتکاران رژیم صهیونیستی، حامیانش و حمایت از مردم مظلوم فلسطین در تظاهرات روز جهانی قدس شرکت خواهد نمود.
زنده باد فلسطین و زنده باد قدس عزیز