حمایت بن کارسون از دونالد ترامپ

پرتال خبری واکنش:بن کارسون، یکی از نامزدهای جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا که از رقابت‌ها کنار کشیده، رسما از دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه حمایت کرد.کارسون، جراح بازنشسته مغز، در نشست مطبوعاتی مشترک با آقای ترامپ در فلوریدا اعلام کرد: “در صحبت با او دریافتم که به لحاظ فلسفی و معنوی بیشتر از آنی که قبلا فکر می‌کردم با یکدیگر همراهی داریم.”
او گفت: “دونالد ترامپ خیلی درباره احیای عظمت آمریکا صحبت می‌کند. این فقط حرف نیست، او برای انجام این کار مصمم است.”بن کارسون پس از کریس کریستی دومین نامزد کنارکشیده جمهوری‌خواه است که از دونالد ترامپ حمایت می‌کند. او در آغاز انتخابات درون حزبی با توجه به نظرسنجی‌ها امید زیادی به کسب نامزدی حزب جمهوری‌خواه داشت، اما در هیچ یک از انتخابات ایالتی پیروز نشد.
حمایت کارسون پس از مناظره‌ای میان ترامپ با تد کروز، مارکو روبیو و جان کاسیچ اعلام می‌شود.ترامپ در مناظره پنجشبه شب گفت معتقد است که “اسلام از آمریکا نفرت دارد” و این نفرت شدید است.پیشتازی دونالد ترامپ، که اظهارات جنجالی فراوانی داشته است، باعث نگرانی چهره‌های سرشناس جمهوری‌خواه شده است.برنده انتخابات درون حزبی جمهوری‌خواهان باید با هیلاری کلینتون یا برنی ساندرز رقابت کند.

حمایت بن کارسون از دونالد ترامپ