کافه گردش
اخبار
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ

خاکریزی گودال شهران بدون پیدا شدن فرد مفقود شده

خاکریزی گودال شهران بدون پیدا شدن فرد مفقود شده
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: پس از اطمینان از زنده نبودن کسی در زیر آوار محل حادثه انفجار گاز در منطقه شهران، عملیات خاکریزی و پر کردن گودال ایجاد شده با حضور نماینده دادستانی در ساعت ۳ بامداد شنبه آغاز شد.

پرتال خبری واکنش:احمد صادقی اظهار کرد: برای اطمینان از وضعیت کارگر مفقود، از هلال احمر درخواست کردیم با دستگاه زنده یاب محل حادثه را رصد کند که پس از استقرار تیم، در نهایت مشخص شد که هیچ فردی در محل حادثه زنده نیست.

وی یادآور شد: با بررسی های انجام شده و در حضور خانواده کارگر مفقود مشخص شد کسی زیر آوار زنده نیست. نماینده دادستانی نیز در صورتجلسه ای اعلام کرد شخص زنده ای در زیر آوار وجود ندارد.فرد مفقود شده متاهل ، دارای دو فرزند و ۴۸ سال سن دارد.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: کار پر کردن گودال از ساعت ۳ بامداد آغاز شده و تلاش برای بازگرداندن شرایط به وضعیت عادی ادامه دارد.

صادقی عنوان کرد: از بعد از ظهر جمعه به همت دستگاه های مختلف خطوط تلفن همراه وصل شده است. قعطی آب برطرف شده و برق منطقه وصل است. ۸۰ خانوار در منطقه حادثه دیده گاز ندارند که این مشکل نیز تا شنبه بعد از ظهر مرتفع خواهد شد.انفجار لوله گاز در منطقه شهران تهران موجب ایجاد گودالی به طول حدود ۱۰۰ متر و عرض و عمق بیش از ۵۰ متر شد.دو ساختمان اداری و مسکونی در محل حادثه دچار حریق شدند ولی به گفته ماموران اورژانس در ساختمان هایی که دچار حریق شده اند تلفات و مصدوم وجود نداشته است.انفجار لوله گاز و آتش سوزی ناشی از این انفجار حدود ساعت ۴:۳۰ بامداد جمعه به وقوع پیوست و این آتش سوزی ساعت ۶:۲۰ مهار شده است.سید جلال ملکی’ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران پیشتر به خبرنگار ایرنا گفت که در حال حاضر اتصالات آب، برق و تلفن محل انفجار وصل شده و تمامی تیم های عملیاتی در تلاش هستند تا راه های منتهی به محل حادثه بازگشایی شود.

سارا ابراهیمی
308 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *