کافه گردش
اخبار
۸ تیر ۱۳۹۴, ۲:۵۴ ب.ظ

خبر خوش مترو برای تهران

پورتال خبری واکنش: هابیل درویش در مراسم افتتاح ایستگاه عبدل‌آباد با بیان اینکه بزودی بزرگترین پروژه ریلی در کشور و حتی خاورمیانه به طور کامل مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: در تمام دنیا عرف بهره‌برداری از خط مترو، ۳ الی ۵ کیلومتر است اما بزودی ۲۰ کیلومتر مترو به صورت یک جا مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

 

مترو

وی با بیان اینکه راه‌اندازی ۲۰ کیلومتر مترو، ۲۰۰۰ میلیارد هزینه دربر داشت، گفت: دولت تنها ۱۱۰ میلیارد تومان به ما داد که ما هم به عنوان عوارض لوازم و تجهیزاتی که در بندرعباس مانده بود، ۲۰۰ میلیارد تومان آن را به دولت پس دادیم.
مدیرعامل متروی تهران و حومه با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده خط ۶ و ۷ متروی تهران به طول ۷۰ کیلومتر تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان برای بهره‌برداری از این دو خط مترو اعتبار لازم است و امیدواریم دولت از هر طریق ممکن همچون فاینانس و… به مترو کمک بکند تا این پروژه بزرگ به بهره‌برداری برسد.
درویش مدیر عامل مترو
درویش در پایان افزود: بزرگترین پروژه ریلی در خط ۳ به طول ۲۰ کیلومتر با هدف کاهش فاصله جنوب و شمال تهران در آینده‌ای نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
رهـــــــــــــا مسعودی
421 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *