کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۸ دی ۱۳۹۴, ۶:۵۴ ب.ظ

خطیب جمعه تهران: حمله به سفارت عربستان کار نفوذی‌ها بود

پرتال خبری واکنش: خطیب جمعه تهران با بیان اینکه هجوم و حمله به سفارت عربستان در ایران محکوم است این، کار نفوذی‌ها بوده و از افراد نادان نیز استفاده کرده‌اند، گفت: کشورهایی که بخواهند با عربستان همکاری کنند و با ایران قطع رابطه کنند به ذلت می‌افتند.خطیب جمعه تهران: حمله به سفارت عربستان کار نفوذی‌ها بود

آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت: جنایت های مختلف تروریست ها در سرتاسر جهان را اسرائیل برنامه‌ریزی می کند، قدرت که حمایت می کند آمریکا است و پول و حمایت مالی آن نیز با عربستان است.
خطیب جمعه تهران با اشاره به حوادث اخیر در رابطه با ایران و عربستان گفت: هجوم و حمله به سفارت عربستان محکوم است، این، کار نفوذی ها بوده و از افراد نادان نیز استفاده کرده اند، این افراد مجرم هستند.
وی تاکید کرد: کشورهایی که بخواهند با عربستان همکاری کنند و با ایران قطع  رابطه کنند به ذلت می افتند.
آیت‌الله امامی کاشانی گفت: میلیاردها جمعیت روی زمین نفرین می کنند بر ظلم و ستمی که آمریکا، اسرائیل و عربستان انجام می دهند؛ دنیا با شما نیست دنیا شما را لعنت می کند.
خطیب نماز جمعه تهران گفت: اگر ما در داخل یک دلخوری‌هایی داریم باید کنار بگذاریم و منسجم در انتخابات آینده شرکت کنیم.
وی اظهار کرد: کسی که در انتخابات کوتاهی کند یا بگوید به من ربطی ندارد مورد لطف امام عصر(عج) نیست.
امام جمعه موقت تهران ادامه داد:‌بی‌تفاوت نباشیم. این کشور این همه شهید داردو این همه جوان که مثل گل که می‌روند شهید می‌شوند، دارد، این‌ها حیف هستند.
امامی کاشانی تأکید کرد: بدون شک این جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و شخص ولی‌فقیه بر حق است و این مثل آفتاب روشن است.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
497 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *