خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی

خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازیدر آخرین روز هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال و در جذاب‌ترین دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی به دیدار هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

پرتال خبری واکنش: پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار جذاب و پر حاشیه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نیمه نخست:

دقیقه 12(گل): پس از اینکه دو تیم در ابتدای بازی همدیگر را محک می زدند مهدی طارمی در محوطه جریمه تراکتورسازی با سماجت توپ را از مدافعان تراکتور گرفته و به فرشاد احمدزاده پاس داد. فرشاد احمدزاده در ادامه با یک پاس عرضی رامین رضاییان را در موقعیت گل قرار داد و او هم با یک بغل پا دروازه تراکتورسازی را باز کرد.

دقیقه 14: علی علیپور داخل محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب توپ شد اما ضربه او را اخباری به کرنر فرستاد. در ادامه ضربه کرنر را محسن مسلمان ارسال کرد که این توپ با ضربه سر بنگر همراه شد اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: ضربه ایستگاهی بازیکنان تراکتورسازی با ضربه مهاجم این تیم همراه شد که در ادامه سوشا مکانی این توپ را جمه کرد تا خطری دروازه پرسپولیس را تهدید نکند.

دقیقه 38(گل): پست محوطه جریمه پرسپولیس ضربه خطا به نفع تراکتورسازی اعلام شد. این ضربه را سوشا مکانی ناقص دفع کرد و در ادامه ایران پوریان مقابل دروازه از توپ برگستی استفاده کرد و گل تساوی تراکتور سازی را به ثمر رساند.

این دیدار پر افت و خیز در پایان نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.نیمه دوم:

این نیمه تا دقیقه 60 پر تنش و درگیرانه آغاز شد و بازیکنان دو تیم بیشتر با خطا همدیگر را متوقف می کردند و پس از آن با درگیر شدن با هم باعث ایجاد تنش در میان تماشاگران می شدند.

دقیقه 60: امید عالیشاه سانتر زیبایی را به روی دروازه ارسال کرد که ضربه سر علیپور را اخباری به زیبایی از روی خط دروازه برگشت داد و در ادامه عالیشاه از گوشه محوطه جریمه قصد باز کردند دروازه تراکتورسازی را داشت اما بار دیگر دروازه بان تراکتور اجازه این کار را نداد و توپ را دفع کرد.

از دقیقه 60 به بعد بازیکنان پرسپولیس تلاش می کردند تا به گل برسند اما هربار که به پشت محوط جریمه می رسیدند یا توپ هایشان توسط مدافعان دفع می شد یا با بی دقتی مهاجمان موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست می رفت تا اینکه بازیکنان تراکتورسازی در یک ضد حمله قصد داشتند دروازه پرسپولیس را باز کنند اما محسن مسلمان توپ را از خط دروازه برگشت داد و اجازه نداد دروازه باز شود.

این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا پرسپولیس تهران شرایط سختی برای قهرمان شدن داشته باشد.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.