کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۱ اسفند ۱۳۹۴, ۹:۵۵ ق.ظ

خلاصه برنامه نود دوشنبه ۱۰اسفند /تصاویر

پرتال خبری واکنش: برنامه نود ۱۰ اسفند با محوریت بررسی مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و گفتگو با رئیس فدراسیون فوتبال از ساعت ۲۲:۳۶ دوشنبه از شبکه سه سیما آغاز شد.

عادل فردوسی پور در ابتدای برنامه گفت امشب سه ساعت در خدمت شما خواهیم بود و با نظرسنجی این برنامه تکلیف بازیکن یازدهم و تیم منتخب برترین های پس از انقلاب را روشن خواهیم کرد.

دایی تیم رویایی را تکمیل کرد

عادل فردوسی پور در بخش انتخاب ۱۱ بازیکن برتر برنامه خود، در پایانی ترین پست به سراغ انتخاب برترین مهاجم رفته است و نظرسنجی خود را به انتخاب برترین مهاجم بعد از انقلاب از بین علی دایی، فرشاد پیوس، حمید علیدوستی و … قرار داده است.

در پایان نظرسنجی برنامه نود علی دایی با بیش از ۷۳ درصد از آرا به عنوان برترین مهاجم از سوی مخاطبان این برنامه انتخاب شد و به لیست ۱۱ نفره راه یافت.
–  کریم باوی ۲۴ بازی ملی و ۱۰ گل
–  فرشاد پیوس ۳۶ بازی ملی و ۲۰ گل
–  علی دایی ۱۴۹ بازی ملی ۱۰۷ گل
–  حمید علیدوستی ۲۷ بازی ملی و ۱۳ گل
–  رضا عنایتی ۳۹ بازی ملی و ۸ گل
–  علی اصغر مدیر روستا ۳۲ بازی ملی و ۹ گل
–  صمد مرفاوی ۳۲ بازی ملی و ۱۰ گل
–  وحید هاشمیان ۵۳ بازی ملی و ۱۵ گل

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

پایان ممنوع التصویری کفاشیان در تلویزیون

رئیس فدراسیون فوتبال که به نظر می رسد قصد دارد برای سومین دوره متوالی نفر اول فوتبال ایران باشد، روبروی عادل فردوسی پور نشست و پاسخگوی سوالات صریح عادل بود.

*آقای کفاشیان انگار خیلی سر حال نیستی.

یک مدتی است که حالت نشاط را از دست دادم. امیدوارم که این نشاط برگردد.

*انتخابات ریاست فیفا چطور بود؟

فیفا نتیجه اش مشخص نبود. قبلا می شد پیش بینی کرد اما این بار نمی شد پیش بینی کرد. همان اول هم نشان دادیم این قضیه را که شیخ سلمان و اینفانتینو نفرات اصلی هستند. بن علی هم مشخص بود رای نمی آورد. اما ۲۷ رای بن علی مشخص نبود در مرحله بعد به کدام سمت می رود. به نظرم برنامه جالبی بود. یکی سیاسی بود و سخنرانی کرد و انصراف داد. ولی ۴ نفر دیگر صحبت های زیادی کردند. اینفانتینو مسلط بود و شیخ سلمان هم روی او کار شده بود. رای خوبی هم آورد به نظرم. ولی اصلاحات اساسنامه فیفا را دو نفر آمدند توضیح دادند که فعالیت های رئیس فیفا محدودتر شده و دبیرکل محوریت اصلی کارهای اجرایی را برعهده خواهد داشت. ما هم باید به همان تبع اساسنامه خود را عوض کنیم.

*این حق طبیعی شماست که نگویید به چه کسی رای داده اید. ولی این طور به نظر می رسد که اگر کسی دیگر هم رای می‌آورد می گفتید به او رای داده ام. شما با شیخ سلمان رابطه نزدیکی داشتید و اگر او می رفت فیفا شاید رئیس می شدی در فوتبال آسیا.

فکر می کنم به نفع فوتبال ما نباشد که بگوییم. الان ما هم با شیخ سلمان کار داریم هم با اینفانتینو. ولی با هر دو نفر صحبت کردیم و موارد را گفتیم. نظرشان را جلب کردیم. شاید به صلاح فوتبال ما این باشد که رای مخفی باشد.

*ارتباط شما با شیخ سلمان در چه حدی نزدیک است؟

بعد که دیگر ندیدم شیخ سلمان را. ولی او نظرش روی ایران مثبت است. او ۱۸۰ درجه با بن همام فرق دارد. او تشریفاتی است و دخالت در کارها نمی کند و کارها را به کمیته ها می دهد و کمیته ها می دهند به هیات رئیسه. حتی صحبت های زیادی هم با او کردیم و اعتقاد به فوتبال کشور ما دارد.

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

 

*حمایت شما از شیخ سلمان بر اساس منافع شخصی بود یا منافع فوتبال کشور؟

فرد زیاد مهم نیست. ما همیشه سعی کردیم فوتبال کشور را در نظر بگیریم.

*دوره قبل هم مشخص نبود که به چه کسی رای می دهید. بد هم نیست البته.

اگر شیخ سلمان می رفت به سمت فیفا، فضای بیشتری برای ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا باز می شد. شاید این هم یکی از استدلال هایی بود که ما داشتیم که از آسیا کسی برنده شود.

*الان اگر شیخ سلمان بفهمد به او رای داده اید، ناراحت نمی شود؟

خودش هم به یکی از دوستان گفته بود که شاید رای ایران به شیخ سلمان باشد ولی رفتیم و فضای خوبی هم دیدیم. از شما هم خوشش آمده بود. به هر حال شاید ۵ تا ۱۰ درصد کار ما با فیفا باشد و بقیه با کنفدراسیون فوتبال آسیاست.

*فردا ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون است. شما شطرنج باز خوبی هستید و مهره ها را به خوبی می چینید.

من هم ۸ سال در این فوتبال کار کردم و با روزهای اول خیلی فرق دارم. مقایسه کنید، پیشرفت کرده ام. الان دلم نمی آید فوتبال را رها کنم. من هم یک سهمی داشتم در این ساختن. آن هایی که می گویند نفر جدید بیاید باید فرد جدید بیاورند و کار کنند و حمایت کنند. زمان دوره قبلی هم وقت اسم نویسی آقای قریب را آوردند که دقیقه آخر بود. باید ۶ ماه زودتر بیاورند.

*خب وقتی شما در انتخابات شرکت کنید، روسای هیات های فوتبال به شما رای می دهند. با چیدن مهره ها رای می آورید و اگر شرکت کنید می برید. حتی اگر گزینه وزارت ورزش ۴ ماه قبل بیاید. آیا واقعا چنین نگاهی دارید که اگر کسی بیاید و بهتر کار کند، در اختیار او قرار بدهید؟

وقتی می گویید چیدمان انگار من دانه دانه این ها را آورده ام. هیات های فوتبال ما مردمی هستند. یک خرده هم بگذارید به این که عملکرد را قبول دارند. مدیران باشگاه ها را من حکم نمی دهم. کسانی انتخاب می کنند و آن ها به من رای می دهند. من هیچ کسی را حکم نمی دهم که بگویم بیایید به من رای بدهید. قبلش هم می خواهم جلسه بگذارم که بگویم الان که کفاشیان هست ممکن است امکانات به فوتبال ندهند. الان فضا مسموم است. فوتبال را مردم دوست دارند. شما هم یک فیلم درست کنید که ۸ سال قبل کجا بودیم و الان کجا هستیم. با یک فدراسیون موفق هم مقایسه کنید. ما اب حداقل امکانات این کارها را انجام داده ایم. من با روسای فدراسیون های کشورهای دیگر رابطه دارم که می گویند مشکلی ندارند.

*قیاس مع الفارق نکنیم. باید شما را با فدراسیون های داخلی مقایسه کنیم. نباید خودتان درآمدزایی کنید؟ مگر دادکان و صفایی فراهانی از دولت کمک می گرفتند؟ چرا فدراسیون باید کاسه چه کنم دستش باشد؟

شما یک مثالی زدید و والیبال را گفتید. والیبال چند تا تیم دارد؟ تیم های ملی؟

*نوجوانان و جوانان و امید و بزرگسالان.

این فقط اندازه فوتسال ماست. فوتسال ما در آسیا اول است و در جهان پنجم و ششم. فوتسال بانوان هم داریم. فوتبال ساحلی یک رشته است. ۱۴ – ۱۵ تا تیم ملی داریم. بودجه سال آینده ما ۵۰ میلیارد تومان است. ۲۲ میلیارد تومان از آن می رود تیم ملی. درآمدزایی خوبی هم داریم ولی کافی نیست. من هم توقع ندارم که با این وضعیت دولت کمک کند ولی حمایت کند لااقل. الان یک تیم که مدیر بالادستی اش رده بالا است، زمانی خوب از فوتبال حمایت می کرد ولی الان می گوید فوتبال نمی خواهم. خب این حمایت ها را که می توانند بکنند. وقتی مردم علاقه دارند باید پالس نشان دهیم.

*بحث سر این است که علی کفاشیان اگر احساس کند خودش هست کروش هم هست و از محبوبیت کروش استفاده می کند.در این سال ها ثابت شده مهره های شطرنج شما، هر کدام که بخواهند بردارند حاضرید بردارید مثل نبی و بهروان و فریده شجاعی و …. یعنی حاضر شده اید با اسدی که از سوی وزارت ورزش آمد، معامله کنید. این معامله و این بازی ادامه پیدا کرد و حتی احساس می کنم استعفای کروش یک بازی بود. زلف خودم را پیوند می زنم به زلف کروش.

من به خودم خیلی امیدوار شدم. چقدر قوی هستم و نمی دانستم. کروش می آید و می گوید با این فضا نمی توانم بمانم. یک مقدار هم حق دارد. زمین خوب می خواهد و امکانات. پاداش های بازیکنان را هم نداده ایم. روند هم طوری نیست که ببینیم می توانیم امکانات تهیه کنیم. خودش آمد استعفا داد که دست رئیس بعدی باز باشد که اگر او را نخواستند پولش را ندهند.

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

*این با هماهنگی غیر خودجوش شما بوده؟

شاید به من علاقه زیادی دارد. ولی همیشه نگاه او حمایتی است.

*شما کروش را وارد بازی تبلیغاتی خودتان کردید. دلیل نداشت کروش وارد این بازی شود.

آقای کروش هم باهوش و مدیر است. نمی آید بازی بخورد که با من یک چنین فضایی ایجاد کند. او خودش می داند مردم دوستش دارند و بچه ها قبولش دارند. برای ما هم ناز می کند و باید نازش را بخریم چون چاره ای نداریم. من دوباره می گویم شما بیایید مقایسه کنید عملکرد ۸ سال قبل و الان را. استقلال خوبی در فوتبال حاکم شده است. ما هم نظارت می کنیم. این روشی بوده که مورد قبول هیات ها و باشگاه ها و مجمع بوده و از من حمایت کرده اند.

*این بار اگر قرار باشد در انتخابات شرکت کنید آیا روش دور قبل را در پیش می گیرید؟ دوره قبل رسانه های مخالف شما وقتی دیدند جلوی وزارت ورزش هستید، آمدند از شما حمایت کردند.

این خطرناک است. نباید هر روز دعوا شود چون با دعوا، این فوتبال آسیب می بیند. آن موقع فضا فرق می کرد و می گفتیم دولت جدید می آید. الان هم باید این تعامل را داشته باشیم.

*با دولت جدید هم سازگاری نداشتید و رو در روی هم بودید.

آن ها فکر می کردند رو در روی هم هستیم. می گفتند این دو نفر را هم عوض کنید، ما این کار را کردیم. این ها برای خودم نبود.

*آقای داورزنی گفته که والیبال ۸ تا تیم ملی دارد. داشتیم درباره این بحث می کردیم که افرادی که با شما نبودند اضافه شدند. این موضوع استقلال شما را زیر سوال نبرد؟

در یک سیستم ممکن است تغییراتی لازم باشد. خود اعضای هیات رئیسه ما با ۷ امضا اعلام کردند که موافقیم آقای نبی را عوض کنید.

*این فرق می کند با اینکه شما خودتان به این نتیجه برسید که تغییرات انجام دهید.

بالاخره من باید کاری کنم که نظرها را جلب کنم که فکر نکنند یک فضای بسته وجود دارد. گفتند که یک تغییری ایجاد کنید، گفتم شما معرفی کنید.

*این می شود حفظ صندلی به هر قیمتی.

نه. مثلا خانم شجاعی را موافق نبودیم ولی پیشنهاد دادیم به مجمع و مجمع قبول کرد. ۹ ماه گفته بودند ایشان نباشد و ما گفتیم صبر کنید تا مجمع. باید نظر وزارت ورزش را جلب می کردیم که با آرامش برویم جلو.

*به نظر می رسد مسائل مالی فدراسیون غیر شفاف است. مشخص نشده که ورودی چقدر بوده و خروجی چقدر بوده. چرا برای لباس تیم ملی فراخوان نگذاشتید. رئیس بخش مارکتینگ آیا فعالیتش در این زمینه است؟ چرا مسئول مالی فدراسیون برادر همسر شماست؟ چرا محمد خاکپور قرارداد ندارد. چرا پیروانی قرارداد ندارد؟ چرا هیچ چیزی سر جایش نیست؟

همه چیز سر جایش است. یکی از افتخارات فدراسیون برنامه تراز مالی است. این همه چیز را شفاف می کند.  همه این ها را حسابرس آمد و مدت زیادی هم روی آن کار کرد. شما فکر می کنید کل بودجه ما در فدراسیون چقدر هست؟ اولا که لباس ها مشخص است. برای اسپانسر لباس ۱۰ تا کمپانی آمده و مذاکره کرده ایم. روز به روز هم کمپانی ها دارند می آیند جلو. ما دنبال بهترین پیشنهادها هستیم. برادر خانم من هیچ پستی در فدراسیون ندارد. ایشان پست ندارد.

*چه کاره هستند در فدراسیون؟

به عنوان معتمد من هستند. من داخل مسائل مالی نمی روم. می دهم ایشان مسائل مالی را می بیند، اگر پاراف کرد امضا می کنم. در وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون دو و میدانی هم بوده. کارهای مالی من را نگاه می کند که بتوانم جوابگو باشم.

*آقای درخشان در زمینه مارکتینگ تحصیل کرده؟

بله تحصیلات مرتبط دارد. در کمیته ملی المپیک هم بود.

*شما بعدا بیلان کاری می دهید که چقدر درآمد داشتید؟

همین الان می خواهید می دهم. بودجه سال بعد ما ۵۰ میلیارد است و مشخص شده که چقدر از کجا می آوریم.

*برادر همسر شما همه مسائل مالی را زیر نظر دارد؟

نخیر. یک خزانه دار و یک رئیس فدراسیون می توانند امضا کنند و پول جابجا کنند. ایشان فقط اسناد را چک می کند.

*شرکت دهگانه می شناسید؟

بله یک شرکت بیرون از فدراسیون است.

*یک روز آمدند مدارک شما را برای بازرسی بردند.

می گویند در فوتبال فساد است و می گویند محکوم شماره یک ما کفاشیان است. وقتی این حرف ها را می زنند نهادهای نظارتی حساس می شوند. آمدند گرفتند و بررسی کردند. ما هم گفتیم آماده ایم که اگر کاری کرده ایم محکوم شویم. دارند بررسی می کنند.

*از آقای طباطباییان هم بازرسی کردند؟

بله اسناد ایشان و مدارک فدراسیون را بردند که در حال بررسی هستند.

*آقای درخشان شاید در یک پست دیگر خیلی موفق باشد. یا آقای طباطبایی اگر سمتی ندارد چرا در همه سفرها کنار تیم ملی هست؟

الان وضعیت طوری نیست که بتوانیم حساب ارزی داشته باشیم. باید پول نقد بگیریم و این پول را یک نفر هزینه کند و هزینه ها را اسنادش را بیاورد و تسویه کند. اگر کارت اعتباری داشتیم یا حساب ارزی داشتیم مشکلی نبود. این وظیفه ایشان بوده. افراد دیگری هم هستند برای تیم های دیگر انجام می دهند.

*مصاحبه از خود آقای طباطبایی داریم که گفته اند مدیر مالی فدراسیون هستم.

مدیر مالی با پست داشتن فرق می کند. طبق اساسنامه خزانه دار و رئیس فدراسیون حق امضا دارند.

*اینکه نزدیک شما هستند شائبه انگیز نیست؟

نه. قبل از اینکه ایشان برادر همسر من باشند، دوستم بوده و خیالم راحت است که اگر ۱۰۰ میلیارد هم به او بدهم، این پول سر جایش هست. ۳۵ سال دوستی داریم. این تجربه را با افراد دیگری هم داشتم که خیالم از بابت آن ها راحت نبوده.

*فردا تولد کارلوس کروش است. یک زمین چمن به او کادو بدهید.

خیار و هندوانه کاشته ایم!

*چرا ۹۰۹۰ را شفاف نمی گویید چقدر درآمد دارد؟

زمین چمن دو الی دو و نیم میلیارد تومان هزینه اش می شود. متاسفانه زمین دیگری هم نداریم که جایگزین کنیم بچه ها بروند آنجا تمرین کنند. به خاطر همین کروش می گوید برویم خارج.

*چرا درآمدزایی نکردید؟ فدراسیون دادکان و صفایی فراهانی محتاج نبودند.

این طور مقایسه کردن ها درست نیست. وضعیت اقتصادی که الان در کشور داریم را مقایسه نکنید. همین الان ۱٫۵ میلیون دلار از فیفا می خواهیم که هنوز نداده اند. یک میلیون دلار برای باشگاه ها است. یک و نیم میلیون دلار ما می خواهیم.از آن طرف اسپانسر درآمدزایی می کند. این شرکت ایران نوین اگر ۱۰۰ میلیاردش تحقق پیدا می کرد مشکلی نداشتیم. یا اگر وزارت ورزش بودجه را می داد مشکلی نداشتیم.

*شما یک زمین تمرین هم نتوانستید تهیه کنید. آیا اصرار دارید بمانید؟

نه من اصرار ندارم. تصمیم گیری را می گذارم برعهده مجمع فدراسیون فوتبال که افراد دیگری بیایند و توانمندی خود را بگویند. هر کسی که می تواند بیاید و فوتبال را ببرد جلو. ما هم راحت بشویم.

*کمیته اخلاق را گفته اند که باید مستقل باشد در فیفا. الان ما در کمیته اخلاق فدراسیون داریم کسی را؟

بله هستند.

*قرار نیست مجمع الجزایر فدراسیون سامان بگیرد و به شکل بهتری باشد؟

همه کارهای ما سامان دارد. تیم امید را کاشانی برنامه آورد در هیات رئیسه و مربی می خواست بیاورد و اسپانسر آورد. خاکپور ایرادهایی در قرارداد داشت که نیامد امضا کند. پیروانی هم همین طور گفتیم آمادگی قرارداد داریم. دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.

*امروز شما به سازمان بازرسی دعوت شدید؟

بله ولی نتوانستم بروم. عمه من فوت کرده بود و مراسم ایشان بودم. دوستان دیگر رفتند و بحث های خوبی داشتند.

*می خواهند از بازنشستگی شما ایراد بگیرند؟

مستقل غیر دولتی هستم. در دو دوره دیگر هم شرکت کرده ام. اساسنامه فدراسیون ها فرق می کند.

*موضع فدراسیون فوتبال در مقابل کشمکش با فدراسیون عربستان منفعلانه بود.

چند کشور از این پیشنهاد دفاع کردند اما اسدی دفاع کرد و جلسه را انداختند به جلسه بعدی. اما در کل ما آنجا یک رای هستیم. فیلم مسابقات را داده ایم که مسابقات را خوب برگزار کرده ایم. از کنفدراسیون فوتبال آسیا هم خواسته ایم که اجاز بدهند خودمان میزبان باشیم.

*یک نماینده گمنامی داریم در فیفا. شما ایشان را می شناسید؟

از ما خواستند از باشگاه های ما یک نفر را معرفی کنیم که در کمیته بازیکنان فیفا عضو باشد. ما هم از باشگاه ها خواستیم که هم مسائل بازیکنان را بداند و هم زبان بداند یکی دو تا اسم دادند که بهترین فرد ایشان بودند.

*سال ۸۶ اساسنامه فدراسیون به تصویب دولت رسیده بود؟

شاید آن مدرک مستند را ارائه نکردند اما در خود اساسنامه نوشته شده که این اساسنامه به تصویب هیات دولت رسیده است. من خبر ندارم. خودشان گفته اند که تصویب شده است.

پدیده فوتبال ایران؛ مهدی ترابی

مهدی ترابی با بازی های چشم نوازش این روزها به عنوان پدیده فوتبال ایران شناخته می شود و به عنوان مهمان به برنامه نود دعوت شد.
هافبک تیم ملی امید و برزگسالان که در سایپا عضویت دارد روبروی عادل فردوسی پور قرار گرفت و به سوالات او پاسخ داد.
ترابی در ابتدای صحبت هایش گفت: بچه اشتهارد کرج هستم و آخرین شهرستان استان البرز است و به زبان تاتی صحبت می کنیم.
وی ادامه داد: من ابتدا فوتسال بازی می کردم و ۵-۶ سال پیش در مسابقات دانش آموزی بازی می کردم. در مسابقات کشوری بازی کردیم و قهرمان شدیم. به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدم. در یکی از مسابقات آقای یمینی بازی مرا دید و گفت به فوتبال بیایم. در فوتسال هم خوب بازی می کردم و البته در فوتسال چنین فضایی وجود ندارد.
ترابی ادامه داد: اکنون جسارتم نسبت به روزهای اول افزایش یافته است. در بازی با ژاپن اصلا متوجه نشدم حریف چطور روی من پنالتی کرده است.
وی در مورد تفاوت گل هایش در تیم ملی و باشگاهی گفت: در باشگاهی تنها یک گل زدم و نمی دانم چرا در تیم ملی بهتر گل می زنم.
هافبک ملی پوش امید در مورد شماره پیراهنش گفت: ۶ متعلق به بازیکنان بزرگی بوده و برتن آقایان باقری و نکونام بوده و البته خودم نوع فوتبال آقا جواد نکونام را دوست دارم.
ترابی در مورد کم حرفی اش گفت: من در زمین حرف هایم را می زنم و البته در خانه ام خیلی شلوغ هستم.
ترابی که در رده باشگاهی ۴۰ بازی انجام داده و یک گل زده و در عملکردی متفاوت در تیم ملی و در ۷ بازی ۳ گل زده گفت: از این بازی و برابر فولاد قول می دهم برای تیم باشگاهی هم گل بزنم و البته ۵ پاس گل داده ام.
وی در مورد عدم حضور ثابتش در ترکیب تیم ملی امید گفت: به هرحال این برنامه آقای خاکپور بود و اگر جواب می داد اکنون خبرنگاران به تمجید او می پرداختند.
ترابی در مورد پیشنهاد استقلال در نیم فصل به او گفت: زمانی که پیشنهاد دادند در قطر حضور داشتم و شخصا پاسخی به آن ندادم.
ترابی در مورد اینکه باشگاه سایپا به جای مبلغ قرارداد به آنها خودرو می دهد گفت: من از آنها خودرو نگرفته ام و مبلغ قراردادم فصل گذشته ۲۰ میلیون بود و امسال البته با توجه به شرایطم قراردادم خوب است. به هرحال خودرو هم پول است و آنها از این راه به پول خود می رسند.
هافبک تیم ملی و سایپا در پایان گفت: جا دارد از آقای مجید ایوبی تشکر کنم که در این سال ها که خودرو نداشتم با خود مرا به تمرین می برد و برخی اوقات هم مزاحم آقای ابراهیم صادقی می شدم. از تمام مربیانی که در این سالها به من برای رسیدن به این جایگاه کمک کردند نیز تشکر می کنم.

فرهمند: انتخاب گلم سورپرایز بزرگی برایم بود

الهام فرهمند بانوی فوتبالیست تیم آینده سازان که هفته گذشته گلی که به شهرداری سیرجان زده بود در بین گل های برتر دو ماه اخیر فوتبال ایران به نظرسنجی گذاشته شده بود، روی خط برنامه حاضر شد و مراسم قرعه کشی این برنامه را برعهده گرفت.
نفر سوم گل برتر در دو ماه اخیر از طریق اسکایت مهمان برنامه نود بود و درباره انتخاب گلش به عنوان یکی از گل های برتر این برنامه گفت: انتظار نداشتم بین ۶ گل برتر دو ماه اخیر باشم و رقبای سختی داشتم. نمایش گل من و حضور آن در بین گل های برتر برایم سورپرایز بزرگی بود.

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

فرهمند که در ادامه انتخاب نفرات برنده قرعه کشی را نیز برعهده داشت در ادامه صحبت هایش با تشکر از این برنامه گفت: کار بزرگی برای ما انجام دادید و خوشحالم که بازیکنان با علم به اینکه رسانه ای وجود دارد که فیلم بازی های شان را پخش می کند و از این مساله انگیزه می گیرند و امیدوارم این کار ادامه داشته باشد.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
506 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *