خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

پرتال خبری واکنش: برنامه نود ۱۰ اسفند با محوریت بررسی مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و گفتگو با رئیس فدراسیون فوتبال از ساعت ۲۲:۳۶ دوشنبه از شبکه سه سیما آغاز شد.

عادل فردوسی پور در ابتدای برنامه گفت امشب سه ساعت در خدمت شما خواهیم بود و با نظرسنجی این برنامه تکلیف بازیکن یازدهم و تیم منتخب برترین های پس از انقلاب را روشن خواهیم کرد.

دایی تیم رویایی را تکمیل کرد

عادل فردوسی پور در بخش انتخاب 11 بازیکن برتر برنامه خود، در پایانی ترین پست به سراغ انتخاب برترین مهاجم رفته است و نظرسنجی خود را به انتخاب برترین مهاجم بعد از انقلاب از بین علی دایی، فرشاد پیوس، حمید علیدوستی و … قرار داده است.

در پایان نظرسنجی برنامه نود علی دایی با بیش از 73 درصد از آرا به عنوان برترین مهاجم از سوی مخاطبان این برنامه انتخاب شد و به لیست 11 نفره راه یافت.
–  کریم باوی 24 بازی ملی و 10 گل
–  فرشاد پیوس 36 بازی ملی و 20 گل
–  علی دایی 149 بازی ملی 107 گل
–  حمید علیدوستی 27 بازی ملی و 13 گل
–  رضا عنایتی 39 بازی ملی و 8 گل
–  علی اصغر مدیر روستا 32 بازی ملی و 9 گل
–  صمد مرفاوی 32 بازی ملی و 10 گل
–  وحید هاشمیان 53 بازی ملی و 15 گل

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

پایان ممنوع التصویری کفاشیان در تلویزیون

رئیس فدراسیون فوتبال كه به نظر می رسد قصد دارد برای سومین دوره متوالی نفر اول فوتبال ایران باشد، روبروی عادل فردوسی پور نشست و پاسخگوی سوالات صریح عادل بود.

*آقای كفاشیان انگار خیلی سر حال نیستی.

یك مدتی است كه حالت نشاط را از دست دادم. امیدوارم كه این نشاط برگردد.

*انتخابات ریاست فیفا چطور بود؟

فیفا نتیجه اش مشخص نبود. قبلا می شد پیش بینی كرد اما این بار نمی شد پیش بینی كرد. همان اول هم نشان دادیم این قضیه را كه شیخ سلمان و اینفانتینو نفرات اصلی هستند. بن علی هم مشخص بود رای نمی آورد. اما 27 رای بن علی مشخص نبود در مرحله بعد به كدام سمت می رود. به نظرم برنامه جالبی بود. یكی سیاسی بود و سخنرانی كرد و انصراف داد. ولی 4 نفر دیگر صحبت های زیادی كردند. اینفانتینو مسلط بود و شیخ سلمان هم روی او كار شده بود. رای خوبی هم آورد به نظرم. ولی اصلاحات اساسنامه فیفا را دو نفر آمدند توضیح دادند كه فعالیت های رئیس فیفا محدودتر شده و دبیركل محوریت اصلی كارهای اجرایی را برعهده خواهد داشت. ما هم باید به همان تبع اساسنامه خود را عوض كنیم.

*این حق طبیعی شماست كه نگویید به چه كسی رای داده اید. ولی این طور به نظر می رسد كه اگر كسی دیگر هم رای می‌آورد می گفتید به او رای داده ام. شما با شیخ سلمان رابطه نزدیكی داشتید و اگر او می رفت فیفا شاید رئیس می شدی در فوتبال آسیا.

فكر می كنم به نفع فوتبال ما نباشد كه بگوییم. الان ما هم با شیخ سلمان كار داریم هم با اینفانتینو. ولی با هر دو نفر صحبت كردیم و موارد را گفتیم. نظرشان را جلب كردیم. شاید به صلاح فوتبال ما این باشد كه رای مخفی باشد.

*ارتباط شما با شیخ سلمان در چه حدی نزدیك است؟

بعد كه دیگر ندیدم شیخ سلمان را. ولی او نظرش روی ایران مثبت است. او 180 درجه با بن همام فرق دارد. او تشریفاتی است و دخالت در كارها نمی كند و كارها را به كمیته ها می دهد و كمیته ها می دهند به هیات رئیسه. حتی صحبت های زیادی هم با او كردیم و اعتقاد به فوتبال كشور ما دارد.

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

 

*حمایت شما از شیخ سلمان بر اساس منافع شخصی بود یا منافع فوتبال كشور؟

فرد زیاد مهم نیست. ما همیشه سعی كردیم فوتبال كشور را در نظر بگیریم.

*دوره قبل هم مشخص نبود كه به چه كسی رای می دهید. بد هم نیست البته.

اگر شیخ سلمان می رفت به سمت فیفا، فضای بیشتری برای ما در كنفدراسیون فوتبال آسیا باز می شد. شاید این هم یكی از استدلال هایی بود كه ما داشتیم كه از آسیا كسی برنده شود.

*الان اگر شیخ سلمان بفهمد به او رای داده اید، ناراحت نمی شود؟

خودش هم به یكی از دوستان گفته بود كه شاید رای ایران به شیخ سلمان باشد ولی رفتیم و فضای خوبی هم دیدیم. از شما هم خوشش آمده بود. به هر حال شاید 5 تا 10 درصد كار ما با فیفا باشد و بقیه با كنفدراسیون فوتبال آسیاست.

*فردا ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون است. شما شطرنج باز خوبی هستید و مهره ها را به خوبی می چینید.

من هم 8 سال در این فوتبال كار كردم و با روزهای اول خیلی فرق دارم. مقایسه كنید، پیشرفت كرده ام. الان دلم نمی آید فوتبال را رها كنم. من هم یك سهمی داشتم در این ساختن. آن هایی كه می گویند نفر جدید بیاید باید فرد جدید بیاورند و كار كنند و حمایت كنند. زمان دوره قبلی هم وقت اسم نویسی آقای قریب را آوردند كه دقیقه آخر بود. باید 6 ماه زودتر بیاورند.

*خب وقتی شما در انتخابات شركت كنید، روسای هیات های فوتبال به شما رای می دهند. با چیدن مهره ها رای می آورید و اگر شركت كنید می برید. حتی اگر گزینه وزارت ورزش 4 ماه قبل بیاید. آیا واقعا چنین نگاهی دارید كه اگر كسی بیاید و بهتر كار كند، در اختیار او قرار بدهید؟

وقتی می گویید چیدمان انگار من دانه دانه این ها را آورده ام. هیات های فوتبال ما مردمی هستند. یك خرده هم بگذارید به این كه عملكرد را قبول دارند. مدیران باشگاه ها را من حكم نمی دهم. كسانی انتخاب می كنند و آن ها به من رای می دهند. من هیچ كسی را حكم نمی دهم كه بگویم بیایید به من رای بدهید. قبلش هم می خواهم جلسه بگذارم كه بگویم الان كه كفاشیان هست ممكن است امكانات به فوتبال ندهند. الان فضا مسموم است. فوتبال را مردم دوست دارند. شما هم یك فیلم درست كنید كه 8 سال قبل كجا بودیم و الان كجا هستیم. با یك فدراسیون موفق هم مقایسه كنید. ما اب حداقل امكانات این كارها را انجام داده ایم. من با روسای فدراسیون های كشورهای دیگر رابطه دارم كه می گویند مشكلی ندارند.

*قیاس مع الفارق نكنیم. باید شما را با فدراسیون های داخلی مقایسه كنیم. نباید خودتان درآمدزایی كنید؟ مگر دادكان و صفایی فراهانی از دولت كمك می گرفتند؟ چرا فدراسیون باید كاسه چه كنم دستش باشد؟

شما یك مثالی زدید و والیبال را گفتید. والیبال چند تا تیم دارد؟ تیم های ملی؟

*نوجوانان و جوانان و امید و بزرگسالان.

این فقط اندازه فوتسال ماست. فوتسال ما در آسیا اول است و در جهان پنجم و ششم. فوتسال بانوان هم داریم. فوتبال ساحلی یك رشته است. 14 – 15 تا تیم ملی داریم. بودجه سال آینده ما 50 میلیارد تومان است. 22 میلیارد تومان از آن می رود تیم ملی. درآمدزایی خوبی هم داریم ولی كافی نیست. من هم توقع ندارم كه با این وضعیت دولت كمك كند ولی حمایت كند لااقل. الان یك تیم كه مدیر بالادستی اش رده بالا است، زمانی خوب از فوتبال حمایت می كرد ولی الان می گوید فوتبال نمی خواهم. خب این حمایت ها را كه می توانند بكنند. وقتی مردم علاقه دارند باید پالس نشان دهیم.

*بحث سر این است كه علی كفاشیان اگر احساس كند خودش هست كروش هم هست و از محبوبیت كروش استفاده می كند.در این سال ها ثابت شده مهره های شطرنج شما، هر كدام كه بخواهند بردارند حاضرید بردارید مثل نبی و بهروان و فریده شجاعی و …. یعنی حاضر شده اید با اسدی كه از سوی وزارت ورزش آمد، معامله كنید. این معامله و این بازی ادامه پیدا كرد و حتی احساس می كنم استعفای كروش یك بازی بود. زلف خودم را پیوند می زنم به زلف كروش.

من به خودم خیلی امیدوار شدم. چقدر قوی هستم و نمی دانستم. كروش می آید و می گوید با این فضا نمی توانم بمانم. یك مقدار هم حق دارد. زمین خوب می خواهد و امكانات. پاداش های بازیكنان را هم نداده ایم. روند هم طوری نیست كه ببینیم می توانیم امكانات تهیه كنیم. خودش آمد استعفا داد كه دست رئیس بعدی باز باشد كه اگر او را نخواستند پولش را ندهند.

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

*این با هماهنگی غیر خودجوش شما بوده؟

شاید به من علاقه زیادی دارد. ولی همیشه نگاه او حمایتی است.

*شما كروش را وارد بازی تبلیغاتی خودتان كردید. دلیل نداشت كروش وارد این بازی شود.

آقای كروش هم باهوش و مدیر است. نمی آید بازی بخورد كه با من یك چنین فضایی ایجاد كند. او خودش می داند مردم دوستش دارند و بچه ها قبولش دارند. برای ما هم ناز می كند و باید نازش را بخریم چون چاره ای نداریم. من دوباره می گویم شما بیایید مقایسه كنید عملكرد 8 سال قبل و الان را. استقلال خوبی در فوتبال حاكم شده است. ما هم نظارت می كنیم. این روشی بوده كه مورد قبول هیات ها و باشگاه ها و مجمع بوده و از من حمایت كرده اند.

*این بار اگر قرار باشد در انتخابات شركت كنید آیا روش دور قبل را در پیش می گیرید؟ دوره قبل رسانه های مخالف شما وقتی دیدند جلوی وزارت ورزش هستید، آمدند از شما حمایت كردند.

این خطرناك است. نباید هر روز دعوا شود چون با دعوا، این فوتبال آسیب می بیند. آن موقع فضا فرق می كرد و می گفتیم دولت جدید می آید. الان هم باید این تعامل را داشته باشیم.

*با دولت جدید هم سازگاری نداشتید و رو در روی هم بودید.

آن ها فكر می كردند رو در روی هم هستیم. می گفتند این دو نفر را هم عوض كنید، ما این كار را كردیم. این ها برای خودم نبود.

*آقای داورزنی گفته كه والیبال 8 تا تیم ملی دارد. داشتیم درباره این بحث می كردیم كه افرادی كه با شما نبودند اضافه شدند. این موضوع استقلال شما را زیر سوال نبرد؟

در یك سیستم ممكن است تغییراتی لازم باشد. خود اعضای هیات رئیسه ما با 7 امضا اعلام كردند كه موافقیم آقای نبی را عوض كنید.

*این فرق می كند با اینكه شما خودتان به این نتیجه برسید كه تغییرات انجام دهید.

بالاخره من باید كاری كنم كه نظرها را جلب كنم كه فكر نكنند یك فضای بسته وجود دارد. گفتند كه یك تغییری ایجاد كنید، گفتم شما معرفی كنید.

*این می شود حفظ صندلی به هر قیمتی.

نه. مثلا خانم شجاعی را موافق نبودیم ولی پیشنهاد دادیم به مجمع و مجمع قبول كرد. 9 ماه گفته بودند ایشان نباشد و ما گفتیم صبر كنید تا مجمع. باید نظر وزارت ورزش را جلب می كردیم كه با آرامش برویم جلو.

*به نظر می رسد مسائل مالی فدراسیون غیر شفاف است. مشخص نشده كه ورودی چقدر بوده و خروجی چقدر بوده. چرا برای لباس تیم ملی فراخوان نگذاشتید. رئیس بخش ماركتینگ آیا فعالیتش در این زمینه است؟ چرا مسئول مالی فدراسیون برادر همسر شماست؟ چرا محمد خاكپور قرارداد ندارد. چرا پیروانی قرارداد ندارد؟ چرا هیچ چیزی سر جایش نیست؟

همه چیز سر جایش است. یكی از افتخارات فدراسیون برنامه تراز مالی است. این همه چیز را شفاف می كند.  همه این ها را حسابرس آمد و مدت زیادی هم روی آن كار كرد. شما فكر می كنید كل بودجه ما در فدراسیون چقدر هست؟ اولا كه لباس ها مشخص است. برای اسپانسر لباس 10 تا كمپانی آمده و مذاكره كرده ایم. روز به روز هم كمپانی ها دارند می آیند جلو. ما دنبال بهترین پیشنهادها هستیم. برادر خانم من هیچ پستی در فدراسیون ندارد. ایشان پست ندارد.

*چه كاره هستند در فدراسیون؟

به عنوان معتمد من هستند. من داخل مسائل مالی نمی روم. می دهم ایشان مسائل مالی را می بیند، اگر پاراف كرد امضا می كنم. در وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك و فدراسیون دو و میدانی هم بوده. كارهای مالی من را نگاه می كند كه بتوانم جوابگو باشم.

*آقای درخشان در زمینه ماركتینگ تحصیل كرده؟

بله تحصیلات مرتبط دارد. در كمیته ملی المپیك هم بود.

*شما بعدا بیلان كاری می دهید كه چقدر درآمد داشتید؟

همین الان می خواهید می دهم. بودجه سال بعد ما 50 میلیارد است و مشخص شده كه چقدر از كجا می آوریم.

*برادر همسر شما همه مسائل مالی را زیر نظر دارد؟

نخیر. یك خزانه دار و یك رئیس فدراسیون می توانند امضا كنند و پول جابجا كنند. ایشان فقط اسناد را چك می كند.

*شركت دهگانه می شناسید؟

بله یك شركت بیرون از فدراسیون است.

*یك روز آمدند مدارك شما را برای بازرسی بردند.

می گویند در فوتبال فساد است و می گویند محكوم شماره یك ما كفاشیان است. وقتی این حرف ها را می زنند نهادهای نظارتی حساس می شوند. آمدند گرفتند و بررسی كردند. ما هم گفتیم آماده ایم كه اگر كاری كرده ایم محكوم شویم. دارند بررسی می كنند.

*از آقای طباطباییان هم بازرسی كردند؟

بله اسناد ایشان و مدارك فدراسیون را بردند كه در حال بررسی هستند.

*آقای درخشان شاید در یك پست دیگر خیلی موفق باشد. یا آقای طباطبایی اگر سمتی ندارد چرا در همه سفرها كنار تیم ملی هست؟

الان وضعیت طوری نیست كه بتوانیم حساب ارزی داشته باشیم. باید پول نقد بگیریم و این پول را یك نفر هزینه كند و هزینه ها را اسنادش را بیاورد و تسویه كند. اگر كارت اعتباری داشتیم یا حساب ارزی داشتیم مشكلی نبود. این وظیفه ایشان بوده. افراد دیگری هم هستند برای تیم های دیگر انجام می دهند.

*مصاحبه از خود آقای طباطبایی داریم كه گفته اند مدیر مالی فدراسیون هستم.

مدیر مالی با پست داشتن فرق می كند. طبق اساسنامه خزانه دار و رئیس فدراسیون حق امضا دارند.

*اینكه نزدیك شما هستند شائبه انگیز نیست؟

نه. قبل از اینكه ایشان برادر همسر من باشند، دوستم بوده و خیالم راحت است كه اگر 100 میلیارد هم به او بدهم، این پول سر جایش هست. 35 سال دوستی داریم. این تجربه را با افراد دیگری هم داشتم كه خیالم از بابت آن ها راحت نبوده.

*فردا تولد كارلوس كروش است. یك زمین چمن به او كادو بدهید.

خیار و هندوانه كاشته ایم!

*چرا 9090 را شفاف نمی گویید چقدر درآمد دارد؟

زمین چمن دو الی دو و نیم میلیارد تومان هزینه اش می شود. متاسفانه زمین دیگری هم نداریم كه جایگزین كنیم بچه ها بروند آنجا تمرین كنند. به خاطر همین كروش می گوید برویم خارج.

*چرا درآمدزایی نكردید؟ فدراسیون دادكان و صفایی فراهانی محتاج نبودند.

این طور مقایسه كردن ها درست نیست. وضعیت اقتصادی كه الان در كشور داریم را مقایسه نكنید. همین الان 1.5 میلیون دلار از فیفا می خواهیم كه هنوز نداده اند. یك میلیون دلار برای باشگاه ها است. یك و نیم میلیون دلار ما می خواهیم.از آن طرف اسپانسر درآمدزایی می كند. این شركت ایران نوین اگر 100 میلیاردش تحقق پیدا می كرد مشكلی نداشتیم. یا اگر وزارت ورزش بودجه را می داد مشكلی نداشتیم.

*شما یك زمین تمرین هم نتوانستید تهیه كنید. آیا اصرار دارید بمانید؟

نه من اصرار ندارم. تصمیم گیری را می گذارم برعهده مجمع فدراسیون فوتبال كه افراد دیگری بیایند و توانمندی خود را بگویند. هر كسی كه می تواند بیاید و فوتبال را ببرد جلو. ما هم راحت بشویم.

*كمیته اخلاق را گفته اند كه باید مستقل باشد در فیفا. الان ما در كمیته اخلاق فدراسیون داریم كسی را؟

بله هستند.

*قرار نیست مجمع الجزایر فدراسیون سامان بگیرد و به شكل بهتری باشد؟

همه كارهای ما سامان دارد. تیم امید را كاشانی برنامه آورد در هیات رئیسه و مربی می خواست بیاورد و اسپانسر آورد. خاكپور ایرادهایی در قرارداد داشت كه نیامد امضا كند. پیروانی هم همین طور گفتیم آمادگی قرارداد داریم. دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.

*امروز شما به سازمان بازرسی دعوت شدید؟

بله ولی نتوانستم بروم. عمه من فوت كرده بود و مراسم ایشان بودم. دوستان دیگر رفتند و بحث های خوبی داشتند.

*می خواهند از بازنشستگی شما ایراد بگیرند؟

مستقل غیر دولتی هستم. در دو دوره دیگر هم شركت كرده ام. اساسنامه فدراسیون ها فرق می كند.

*موضع فدراسیون فوتبال در مقابل كشمكش با فدراسیون عربستان منفعلانه بود.

چند كشور از این پیشنهاد دفاع كردند اما اسدی دفاع كرد و جلسه را انداختند به جلسه بعدی. اما در كل ما آنجا یك رای هستیم. فیلم مسابقات را داده ایم كه مسابقات را خوب برگزار كرده ایم. از كنفدراسیون فوتبال آسیا هم خواسته ایم كه اجاز بدهند خودمان میزبان باشیم.

*یك نماینده گمنامی داریم در فیفا. شما ایشان را می شناسید؟

از ما خواستند از باشگاه های ما یك نفر را معرفی كنیم كه در كمیته بازیكنان فیفا عضو باشد. ما هم از باشگاه ها خواستیم كه هم مسائل بازیكنان را بداند و هم زبان بداند یكی دو تا اسم دادند كه بهترین فرد ایشان بودند.

*سال 86 اساسنامه فدراسیون به تصویب دولت رسیده بود؟

شاید آن مدرك مستند را ارائه نكردند اما در خود اساسنامه نوشته شده كه این اساسنامه به تصویب هیات دولت رسیده است. من خبر ندارم. خودشان گفته اند كه تصویب شده است.

پدیده فوتبال ایران؛ مهدی ترابی

مهدی ترابی با بازی های چشم نوازش این روزها به عنوان پدیده فوتبال ایران شناخته می شود و به عنوان مهمان به برنامه نود دعوت شد.
هافبک تیم ملی امید و برزگسالان که در سایپا عضویت دارد روبروی عادل فردوسی پور قرار گرفت و به سوالات او پاسخ داد.
ترابی در ابتدای صحبت هایش گفت: بچه اشتهارد کرج هستم و آخرین شهرستان استان البرز است و به زبان تاتی صحبت می کنیم.
وی ادامه داد: من ابتدا فوتسال بازی می کردم و 5-6 سال پیش در مسابقات دانش آموزی بازی می کردم. در مسابقات کشوری بازی کردیم و قهرمان شدیم. به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدم. در یکی از مسابقات آقای یمینی بازی مرا دید و گفت به فوتبال بیایم. در فوتسال هم خوب بازی می کردم و البته در فوتسال چنین فضایی وجود ندارد.
ترابی ادامه داد: اکنون جسارتم نسبت به روزهای اول افزایش یافته است. در بازی با ژاپن اصلا متوجه نشدم حریف چطور روی من پنالتی کرده است.
وی در مورد تفاوت گل هایش در تیم ملی و باشگاهی گفت: در باشگاهی تنها یک گل زدم و نمی دانم چرا در تیم ملی بهتر گل می زنم.
هافبک ملی پوش امید در مورد شماره پیراهنش گفت: 6 متعلق به بازیکنان بزرگی بوده و برتن آقایان باقری و نکونام بوده و البته خودم نوع فوتبال آقا جواد نکونام را دوست دارم.
ترابی در مورد کم حرفی اش گفت: من در زمین حرف هایم را می زنم و البته در خانه ام خیلی شلوغ هستم.
ترابی که در رده باشگاهی 40 بازی انجام داده و یک گل زده و در عملکردی متفاوت در تیم ملی و در 7 بازی 3 گل زده گفت: از این بازی و برابر فولاد قول می دهم برای تیم باشگاهی هم گل بزنم و البته 5 پاس گل داده ام.
وی در مورد عدم حضور ثابتش در ترکیب تیم ملی امید گفت: به هرحال این برنامه آقای خاکپور بود و اگر جواب می داد اکنون خبرنگاران به تمجید او می پرداختند.
ترابی در مورد پیشنهاد استقلال در نیم فصل به او گفت: زمانی که پیشنهاد دادند در قطر حضور داشتم و شخصا پاسخی به آن ندادم.
ترابی در مورد اینکه باشگاه سایپا به جای مبلغ قرارداد به آنها خودرو می دهد گفت: من از آنها خودرو نگرفته ام و مبلغ قراردادم فصل گذشته 20 میلیون بود و امسال البته با توجه به شرایطم قراردادم خوب است. به هرحال خودرو هم پول است و آنها از این راه به پول خود می رسند.
هافبک تیم ملی و سایپا در پایان گفت: جا دارد از آقای مجید ایوبی تشکر کنم که در این سال ها که خودرو نداشتم با خود مرا به تمرین می برد و برخی اوقات هم مزاحم آقای ابراهیم صادقی می شدم. از تمام مربیانی که در این سالها به من برای رسیدن به این جایگاه کمک کردند نیز تشکر می کنم.

فرهمند: انتخاب گلم سورپرایز بزرگی برایم بود

الهام فرهمند بانوی فوتبالیست تیم آینده سازان که هفته گذشته گلی که به شهرداری سیرجان زده بود در بین گل های برتر دو ماه اخیر فوتبال ایران به نظرسنجی گذاشته شده بود، روی خط برنامه حاضر شد و مراسم قرعه کشی این برنامه را برعهده گرفت.
نفر سوم گل برتر در دو ماه اخیر از طریق اسکایت مهمان برنامه نود بود و درباره انتخاب گلش به عنوان یکی از گل های برتر این برنامه گفت: انتظار نداشتم بین 6 گل برتر دو ماه اخیر باشم و رقبای سختی داشتم. نمایش گل من و حضور آن در بین گل های برتر برایم سورپرایز بزرگی بود.

خلاصه برنامه نود دوشنبه 10اسفند /تصاویر

فرهمند که در ادامه انتخاب نفرات برنده قرعه کشی را نیز برعهده داشت در ادامه صحبت هایش با تشکر از این برنامه گفت: کار بزرگی برای ما انجام دادید و خوشحالم که بازیکنان با علم به اینکه رسانه ای وجود دارد که فیلم بازی های شان را پخش می کند و از این مساله انگیزه می گیرند و امیدوارم این کار ادامه داشته باشد.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.