خودکشی جوان 20 ساله در برج میرداماد

پرتال خبری واکنش: جوانی 20 ساله عصر روز یکشنبه از طبقات بالایی یکی از مجتمع های تجاری خیابان میرداماد تهران به پایین پرتاب شد و به دلیل شدت جراحت های وارده جان خود را از دست داد.

 مدیر روابط عمومی اورژانس تهران شامگاه یکشنبه درباره جزییات این حادثه به خبرنگار اظهار کرد: ساعت 16 عصر امروز حادثه سقوط یک جوان از طبقات یکی از مجتمع های تجاری در محدوده میرداماد تهران به اورژانس اعلام شد و تکنسین های امدادی و درمانی با آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
حسن عباسی افزود: عوامل اورژانس با رسیدن به محل حادثه با جسم بی جان این جوان مواجه شدند که به دلیل شدت جراحت های وارده جان خود را از دست داد.
وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی نیروی انتظامی در حال بررسی است یادآور شد: به گفته شاهدان عینی، این جوان از طبقات بالایی ساختمان خود را به پایین پرتاب کرده و باید کارشناسان بررسی کنند که این جوان بدون دخالت یا با دخالت افرادی اقدام به این کار کرده است.
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز گفت: به دلیل این که نوع حادثه مربوط به آتش نشانی نبوده هیچ تیمی از ماموران آتش نشانی به این محل اعزام نشدند و عوامل اورژانس، پزشکی قانونی و عوامل نیروی انتظامی به این محل اعزام شدند. با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.