خوشحالم که در جام شهدا شرکت کردیم

2450743_364

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از دیدار مقابل ملوان در جام شهدا گفت: ابتدا ایام سوگواری امام علی (ع) را تسلیت می گویم. افتخار می کنم که در این مسابقات شرکت کردیم، اگر آرامشی در کشور حکمفرماست آن را مدیون شهدا هستیم، از همین رو از مسئولان برگزاری و همچنین تیم های شرکت کننده در این رقابت ها تشکر می کنم.

وی ادامه داد: بازی خوبی بود و ملوان با نیروهای جوان خود با انگیزه و برنامه ریزی شده بازی می کرد، تیم ماخسته بود و مجبور بودیم با نفرات جوان به میدان بیاییم، خدا را شکر توانستیم در نیمه دوم دو گل به ثمر برسانیم و پیروز میدان باشیم.

قلعه نویی افزود: هنوز زیر فشار بدن سازی هستیم و امیدوارم بازیکنان تا زمان آغاز لیگ به آمادگی بدنی مطلوب برسند.

وی تصریح کرد: هنوز از لحاظ بدنی بالانس نیستیم چرا که برخی بازیکنان از اول تمرینات با ما بودند و برخی دیگر دیرتر آمدند. این مسئله شاید در ابتدای لیگ برایمان مشکل بوجود آورد. حضور ملی پوشان می تواند برای بازیکنان ایجاد انگیزه کند.

وی در مورد تقل و انتقالات گفت: تقریبا همه بازیکنانی را که می خواستیم جذب کردیم و تیم مان جوان شده و این خوب است، از افشارزاده و نظری جویباری بخاطر حضور فعالشان در نقل و انتقالات تشکر می کنم.

وی در مورد جمشیدیان نیز خاطرنشان کرد: وی از هافبک های خوب کشورمان است و نمیخواستم فرصت را از وی بگیرم، شاید در استقلال به جمشیدیان بازی نمیرسید و خواستم با حضورش در تیم های دیگر فرصت بازی کردن را از دست ندهد.

انتهای پیام/