کافه گردش
اخبار
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ

خیانت زن مطلقه به تازه داماد جوان

خیانت زن مطلقه به تازه داماد جوان

تازه داماد وقتی از خیانت همسرش مطلع شد، اقدام به خودکشی کرد او وقتی از مرگ نجات یافت از دادگاه درخواست طلاق کرد. این جوان ۲۴ ساله که با یک زن در شبکه های اجتماعی آشنا شده بود در یک اقدام عجولانه تن به ازدواج با او داده بود.

پرتال خبری واکنش:مرد جوانی که پس از تشکیل پرونده در کلانتری به دادگاه مراجعه کرده بود به قاضی گفت: آشنایی ما در شبکه اجتماعی بود، در اولین قرار فهمیدم که خیلی چیزها را به من دروغ گفته است مثل سن و تحصیلاتش.

وی ادامه داد: در سه ماه آشنایی ما فهمیدم که مطلقه است او از نظر احساسی خیلی خوب بود و من در حالی که خانواده ام با ازدواج با او مخالف بودند او را به عقد دائمی خود در آوردم و آن وقت بود که خانواده ام مرا طرد کردند.

آقا قاضی! توبه گرگ مرگ است. در همان دوران عقد متوجه شدم با پسری در همسایگی مان ارتباط دارد. می خواستم طلاقش بدهم. به دست و پایم افتاده بود و گریه می کرد. او را بخشیدم و از زادگاهم برای زندگی راهی تهران شدیم.

این جوان ادامه داد: ناهید معتاد اینترنتی است و با عضو شدن در گروه های خاص رفت و آمدهای مشکوکی پیدا کرده بود. یک روز از کارم زدم و او را تعقیبش کردم او با چند دختر و پسر به باغ ویلایی در اطراف شهر رفتند و وقتی بازگشت کاملا مشخص بود که مست است.

با پدر و مادرم تماس گرفتم. می گفتند مرا عاق کرده اند و از ریخت و قیافه ام بیزار هستند.آن روز، وقتی ناهید به خانه برگشت بوی سیگار هم می داد، از او پاسخ خواستم که در باغ چه می کرد؟ خیلی بد با من حرف زد فحش های رکیک می داد و تمام کارهایی نامشروعی که کرده بود را به زبان آورد. آقا قاضی! دیگر تحمل نداشتم همسرم به من که پدر و مادرم را به خاطر او کنار گذاشته بودم به من خیانت کرده بود و خیلی راحت برایم تعریف می کرد. دیگر نفهمیدم چه کار کردم. داخل اتاق رفتم و خودم را دار زدم و …

این مرد در حالی که اشک می ریخت به قاضی دادگاه خانواده ونک تهران گفت: برادرم که تهران بود مرا از مرگ نجات داد و حالا آمده ام تا با توجه به شرایط به وجود آمده دادخواست طلاق دهم.قاضی دادگاه برای زن این مرد احضاریه ای ارسال کرد تا در وقت معین به دادخواست مرد جوان رسیدگی کند

سارا ابراهیمی
486 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *