داعش دست یک کودک را قطع کرد + عکس

233669_998

یک منبع آگاه اعلام کرد اعضای گروه تروریستی داعش دست یک کودک ۹ ساله را به اتهام سرقت یک جفت کفش از یک فروشگاه در بازار الشرقاط قطع کردند.

این منبع که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد این کودک عراقی که از یک خانواده فقیر است به علت نداشتن کفش به ویژه اینکه کودکان به مناسبت عید فطر لباس‌های نو بر تن می‌پوشند اقدام به سرقت یک جفت کفش از یک فروشگاه کرد اما اعضای داعش دست این کودک فقیر را به جرم سرقت قطع کردند.

قاچاق ۱۰۰ کامیون حامل نفت خام از دیاله به کردستان 

فرماندار شهرستان الخالص عراق از قاچاق بیش از ۱۰۰ دستگاه کامیون حامل نفت خام به دست اعضای گروه تروریستی داعش از حوزه‌های نفتی العجیل در منطقه حمرین به منطقه کردستان از طریق استان صلاح الدین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری نهرین، عدی الخدران گفت اعضای گروه تروریستی داعش هم اکنون نفت ۳۳ حلقه چاه را در حوزه العجیل واقع در منطقه حمرین به منطقه کردستان قاچاق می‌کنند و به ترک‌ها می‌فروشند همچنین فرآورده‌های نفتی را از منطقه الدوز را برای گروه داعش در شهر تکریت انتقال می‌دهند.

داعش یک پل حیاتی را نزدیک بغداد منفجر کرد

گروه تروریستی داعش پل حیاتی رابط بغداد به شمال این کشور را نزدیک سامرا منهدم کرد.

به گزارش وای نیوز از بغداد، یک منبع پلیس عراق اعلام کرد یک عامل انتحاری کامیونی بمب گذاری شده را نزدیک پل القائم که بر روی رودخانه الثرثار قرار دارد منفجر کرد.

گفتنی است ارتش عراق از این پل برای انتقال کمک‌های امدادی به نیروهای ارتش نزدیک تکریت استفاده می‌کرد.