کافه گردش
اخبار
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ

داعش وجهه اهل سنت را تخریب می‌کند

IMAGE634398511604531250

رییس جمعیت قولنا و العمل لبنان خاطرنشان کرد: داعش در راستای اهداف دشمنان جهان اسلام در حال تخریب وجهه مسلمانان و به ویژه اهل سنت است.

به گزارش خبرگزاری واکنش، شیخ احمد قطان، رییس جمعیت قولنا و العمل لبنان در مراسم افطار سالانه این جمعیت که در منطقه برالیاس برگزار شد، ضمن محکومیت اقدامات اخیر گروه‌های تروریستی به ویژه داعش، این گروه‌ها را دشمن خدا ، اهل سنت و سایر مذاهب اسلامی برشمرد و گفت: داعش هیچ خدمتی به اهل سنت نمی‌کند بلکه در راستای اهداف دشمنان اسلام به تخریب وجهه اسلام و اهل سنت می‌پردازد.

این عالم اهل سنت لبنانی، اقدامات داعش را خدمتی بزرگ به آمریکا و رژیم صهیونیستی توصیف کرد و اظهار داشت که گروه‌های تکفیری خطری جدی برای کشورهای منطقه و جهان اسلام هستند.

وی با اشاره به هدف قرار گرفتن ارتش لبنان از سوی تروریست‌ها برای ایجاد ناامنی در این کشور، گفت: ضربه به ارتش لبنان ضربه به مسیحیان، شیعیان و اهل سنت این کشور و به عبارتی تخریب همه ملت لبنان است.

قطان بر لزوم وحدت سیاستمداران لبنانی و ایجاد فضای گفت‌وگو و رایزنی بین جریان‌های سیاسی این کشور تاکید کرد و افزود: نماینده‌های پارلمان لبنان باید با کنار گذاشتن مصالح شخصی و حزبی برای انتخاب رییس جمهوری کارآمد تلاش کنند چرا که ادامه وضعیت کنونی و ایجاد خلاء در روند سیاسی کشور بسیار خطرناک است.

سپیده تدین
476 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *