دختر۲۰ساله طی حکمی محکوم به تجاوزگروهی ۱۳مرد شد!/عکس

 اقدامی هولناک از شورای هند

در حکمی عجیب دختر20ساله محکوم به تجاوزگروهی 13مرد شد

دختر ۲۰ ساله محکوم به تجاوز گروهی ۱۳ مرد شد

پلیس هند روز پنجشنبه اعلام کرد یک زن جوان هندی در شرق این کشور به علت داشتن رابطه عاشقانه ، به دستور شورای روستا قربانی تجاوز گروهی شد.

 به گفته یک مسئول پلیس هند ، ۱۳ مرد در رابطه با این تجاوز گروهی که شامگاه سه شنبه در روستایی در ایالت بنگال غربی روی داد ، دستگیر شدند.

پس از آنکه روز دوشنبه رابطه عاشقانه این دختر۲۰ ساله با مردی از یک روستای دیگر کشف شد ، شورای روستای سوبالپور ، در ۲۴۰ کیلومتری غرب کلکته ، وی را به پرداخت ۲۵ هزار روپیه (حدود ۳۰۰ یورو) محکوم کرد ، اما والدین وی اعلام کردند قادر به پرداخت این جریمه نیستند. بنابراین ، این شورا این دختر جوان را به تجاوز گروهی محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از کلکته ، رئیس پلیس این منطقه گفت این دختر جوان بخاطر داشتن رابطه ای عاشقانه با مردی از روستای دیگر و برای آنکه نمی توانست جریمه تعیین شده از سوی شورای روستا را بپردازد ، قربانی تجاوز گروهی شد.

این منبع گفت ۱۳ نفر از جمله رئیس شورای روستا در این رابطه بازداشت شدند.
شورای روستا که از مسن ترین ساکنان روستا تشکیل شده است نقش مهمی در زندگی اجتماعی در مناطق روستایی به ویژه در شمال هند دارد ،‌ غالبا برای افرادی که متهم به تخلفات اخلاقی هستند قانون خود را اعمال می کنند.

این اقدام بار دیگر توجهات به خشونت های جنسی علیه زنان را در هند جلب می کند. این در حالی است که سال گذشته نیز یک دختر دانشجو در دهلی نو در پی جراحت های وارد شده پس از آنکه مورد تجاوز گروهی قرار گرفت ، جان خود را از دست داد.