کافه گردش
اخبار
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ق.ظ

دستگیری قاچاقچی پاراگلایدر سوار /تصاویر

دستگیری قاچاقچی پاراگلایدر سوار /تصاویر

عامل اصلی باند قاچاق مواد مخدر سه شنبه گذشته به وسیله دستگاه پاراگلایدر شبانه به آنسوی مرز کشور افغانستان پرواز کرد و سپس یازدهم تیرماه ساعت ۲۳ مجددا در پرواز شبانه با پاراگلایدر همراه با مواد مخدر به ایران بازگشت و در محل جنگلی فرود آمد.فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری قاچاقچی پروازی که مواد مخدر را با استفاده از پاراگلایدر وارد کشور کرده بود، خبر داد.

پرتال خبری واکنش:سردار بهمن امیری مقدم با اشاره به جزئیات این دستگیری اظهار کرد: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر قاچاق مواد مخدر صنعتی به ایران از طریق پرواز هوایی در مرز افغانستان تحقیقات پلیسی آغاز شد و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع دستورات لازم برای پیگیری و برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر به فرمانده انتظامی شهرستان تربتجام داده شد.

وی ادامه داد: پلیس مواد مخدر در یک عملیات پیچیده با کنترل و مراقبتهای نامحسوس عاملان این قاچاق هوایی مواد مخدر صنعتی را شناسایی و در عملیات مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج) سوداگران مرگ را به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: عامل اصلی باند قاچاق مواد مخدر سه شنبه گذشته به وسیله دستگاه پاراگلایدر شبانه به آنسوی مرز کشور افغانستان پرواز کرد و سپس یازدهم تیرماه ساعت ۲۳ مجددا در پرواز شبانه با پاراگلایدر همراه با مواد مخدر به ایران بازگشت و در محل جنگلی فرود آمد.امیری مقدم خاطرنشان کرد: عملیات تعقیب و گریز برای دستگیری متهم اصلی و همدستانش آغاز شد که قاچاقچیان مواد مخدر با سوء استفاده از ناهمواریهای طبیعی از منطقه فراری شدند.

دستگیری قاچاقچی پاراگلایدر سوار /تصاویر

وی با بیان اینکه ماموران مبارزه با مواد مخدر با تیراندازی متهم اصلی پرونده را دستگیر کردند، گفت: تحقیقات ادامه یافت تا اینکه ساعت ۳ بامداد شنبه، موفق شدند شش تن از اعضای این باند قاچاق مواد مخدر هوایی را  دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: از ناحیه باند قاچاق مواد مخدر مقدار ۵۲ کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین فشرده، ۳۷ کیلو و ۷۰۰ گرم هروئین پودری و ۱۹ کیلو و ۶۰۰ گرم شیشه به همراه سه دستگاه خودروی سواری  پژو پارس،  پژو ۴۰۵ و پراید ویک دستگاه موتور سیکلت و یک دستگاه پاراگلایدر کشف و ضبط شد.

سارا ابراهیمی
621 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *