کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۹ اسفند ۱۳۹۴, ۹:۳۷ ق.ظ

دستگیری متهم پرونده پولشویی ۱۲۰ میلیارد ریالی

پرتال خبری واکنش:فرمانده انتظامی فارس از کشف پرونده پولشویی به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریالی و دستگیری متهم تحت تعقیب به اتهام حمل و نگهداری ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر خبر داد.سردار احمدعلی گودرزی در جمع خبرنگاران گفت: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان فارس در مهرماه امسال رسیدگی به یک فقره پرونده پولشویی را در دستور کار قرار دادند.

دستگیری متهم پرونده پولشویی 120 میلیارد ریالی
وی ادامه داد: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، مشخصات متهمان این پرونده را اخذ و با رصد اقدامات مالی انجام شده توسط ۱۵ نفر از مراودین مالی در این پرونده، مشخص شد ۶ نفر از آنها ساکن استان فارس و مابقی در استان‏های شرقی کشور زندگی می‏‌کنند. پس از بررسی سوابق متهمان این پرونده، مشخص شد برخی از آنها دارای سابقه کیفری در زمینه خرید و فروش و قاچاق موادمخدر بوده‌اند.

گودرزی اظهار کرد: در این راستا متهم اصلی این پرونده به نام “الف – م” که به اتهام حمل، نگهداری و خرید و فروش ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی استان فارس بود با رصدهای اطلاعاتی به همراه یکی از اشرار سابقه‌‏دار منطقه شرق کشور به نام “ج – م” در شیراز، شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی فارس گفت: از اعضای این باند ۱۲۰ میلیارد ریال در قالب پولشویی از طریق معامله موادمخدر، کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده با معرفی به مقام قضایی با قرار بازداشت روانه زندان شدند. 

سارا ابراهیمی
544 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *