کافه گردش
اخبار
۸ شهریور ۱۳۹۵, ۹:۱۵ ق.ظ

دستگیری ۲۲ نفر از عوامل انتشار تصاویر مستهجن

پارتی

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عوامل انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی دستگیر شدند.

پرتال خبری واکنش: سرهنگ پاسدار سید صداقت رضایی افزود: در پی رصد فضای مجازی توسط کارشناسان حوزه ضد امنیت اخلاقی افرادی را که اقدام به بارگذاری و انتشار تصاویر مستهجن در فضای تلگرام، واتس آپ و اینستاگرام می‌کردند، دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه هتک حیثیت و نشر اکاذیب از طریق اینترنت و سایر فضاهای مجازی جرم تلقی می شود، بیان کرد: بر اساس بندهای الف و ب فهرست مصادیق محتوای مجرمانه، این افراد مورد تعقیب قضایی قرار گرفتند.

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد و هماهنگی‌های انجام شده با مراجع قضایی این افراد که در حوزه ضد امنیت اخلاقی و توهین به عقاید و مقدسات دینی مردم فعالیت می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

رضایی تصریح کرد: در این راستا تعداد ۲۲ نفر از متخلفین شبکه‌های اجتماعی در سراسر استان دعوت، احضار و یا دستگیر شدند و در نهایت شبکه‌های اجتماعی مذکور بعد از برخورد با مدیران و کاربران متخلف مسدود شد.

وی در پایان با هشدار به افرادی که با شبکه‌های اجتماعی ضد امنیت اخلاقی و مذهبی با هر عنوانی همکاری می‌کنند، اضافه کرد: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با رصد شبانه‌روزی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در صورت مشاهده فعالیت‌های ضد امنیت اخلاقی، توهین به مقدسات و سایر موارد بر اساس قانون با عوامل این نوع فعالیت‌ها برخورد خواهند کرد و از مردم شریف و ولایت مدار استان کهگیلویه و بویراحمد خواست هرگونه اطلاعات پیرامون فعالیت‌های ضد امنیت اخلاقی و توهین به مقدسات در فضای مجازی را به سازمان اطلاعات سپاه فتح یا اطلاعات نواحی بسیج اطلاع‌رسانی کنند.

سارا ابراهیمی
413 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *