دلیل غیبت فرزاد مجیدی در تمرینات استقلال

پرتال خبری واکنش:سرپرست استقلال می‌گوید غیبتش در تمرینات این تیم به دلیل مسائل خانوادگی بوده و در این رابطه با سرمربی آبی‌ها هماهنگی لازم را داشته است.فرزاد مجیدی درباره غیبتش در تمرینات اخیر آبی‌ها گفت: به دلیل مساله مهم خانوادگی که برایم پیش آمد، ناچار شدم چند روزی دور از استقلال باشم. برای این موضوع هم از آقای مظلومی سرمربی محترم تیم کسب اجازه کردم.

او افزود: تنها دلیل عدم حضور من در تمرینات، رسیدگی به مساله شخصی و کار مهمی بود که برایم پیش آمد و این مساله ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. استقلال تیم بزرگ و محبوب من است و افتخار می کنم در آن حضور دارم. شایعاتی هم که در مورد من مطرح شد، به هیچ وجه صحت نداشت. من سرباز استقلال بزرگ هستم و به این مساله افتخار می کنم.

سرپرست استقلال گفت: سرپرست اصلی استقلال منصورخان پورحیدری است که حکم پدر تیم را دارد و احترام و ارادت بسیاری برای ایشان قائلم. آقای عبداللهی نیز از بزرگان و چهره های فراموش نشدنی استقلال هستند که حضور کنار آنها برایم افتخار و تجربه‌ای ارزنده است. از زحمات و اعتماد مدیرعامل محترم باشگاه جناب آقای افشارزاده و همین طور سرمربی محترم تیم آقای مظلومی نیز تشکر می‌کنم. از فردا نیز با تمام انگیزه در خدمت استقلال خواهم بود.

دلیل غیبت فرزاد مجیدی در تمرینات استقلال