کافه گردش
اخبار
۳ تیر ۱۳۹۳, ۴:۰۹ ب.ظ

دهکردی: طبیعی است که برخی بخواهند فولاد را تخریب کنند

139304031551594003073203

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان معتقد است به خاطر موفقیت‌های این باشگاه برخی می‌خواهند فولاد را تخریب کنند. سیف‌اله دهکردی در خصوص بازیکنان، سرمربی و وضعیت تیم‌های فوتبال گفت: در حال حاضر فوتبال از شیوه فردی خارج شده و روز به روز به سمت کار گروهی پیش می‌رود. در این میان این بازیکنان هستند که باید خود را بر اساس شیوه و مدیریت سرمربی هماهنگ کنند و این موضوع نشان می‌دهد که سرمربی تیم باید با ظرافت و دقت نظر خاصی در جذب بازیکن برای و انتخاب مهره‌های لازم اقدام کند.

وی ادامه داد: درست است که شیوه و کار باشگاه فولاد خوزستان در جذب بازیکن با برخی از تیم‌های مدعی تفاوت‌هایی دارد، اما ما هیچگونه محدودیتی در زمینه جذب بازیکن یا بازیکنان مورد نیاز تیم نداریم و طبق خواسته سرمربی عمل می‌کنیم. البته همواره نگاهی به استعدادها و ظرفیت‌های فوتبال خود داریم، چراکه سالیان سال است در این حیطه سرمایه‌گذاری کرده و به یک مرحله خوبی رسیده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: براساس سیاست‌ها و ارزش‌های باشگاه و فوتبال استان خوزستان و همچنین نگاه مثبت آقای اسکوچیچ به چهره‌های جوان سعی داریم نهایت استفاده را از داشته‌هایمان ببریم و در کنار بازیکنان فصل گذشته که دارای تجربه قهرمانی لیگ برتر و همچنین حضور در مسابقات جام حذفی و باشگاه‌های آسیا هستند، از چند چهره جدید استفاده کنیم.

دهکردی با بیان اینکه در حال حاضر تمرینات فولاد آغاز شده، افزود: در روزهای آینده با افزایش تعداد بازیکنان و شکل گرفتن تیم اصلی تمرینات با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد، در حال حاضر آقای اسکوچیچ نیازهای تیم را مورد بررسی قرار داده است و روزانه ۴ تا ۵ ساعت از وقت خود را برای بررسی بازیکنان به کار می‌گیرد و مطمئناً باشگاه نیز از هیچ کوششی برای جذب بازیکن دریغ نمی‌کند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به برخی از شایعات در خصوص کاهش بودجه باشگاه و از این دست مسائل، اظهار داشت: متاسفانه همه ساله پیش از آغاز لیگ این شایعات پیرامون باشگاه ساخته می‌شود اما ما همواره کارمان را ادامه می‌دهیم. طبیعی است وقتی یک باشگاه در لیگ‌های برتر، جوانان، نوجوانان، نونهالان، زیر ۱۳ سال به قهرمانی دست پیدا می‌کند و تیم دیگر آن از لیگ دسته دو به لیگ یک صعود می‌کند، برخی درصدد تخریب آن برآیند.

دهکردی در پایان اظهار داشت: فولاد خوزستان در فصل چهاردهم لیگ برتر با برنامه عمل خواهد کرد و با حمایت هواداران بیشمار، این تیم در رقابت‌های لیگ، حذفی و آسیا مدعی خواهد بود.

سپیده تدین
450 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *