کافه گردش
اخبار
۲۴ فروردین ۱۳۹۵, ۹:۴۴ ق.ظ

دونالد ترامپ چگونه تروریست‌ها را مجازات می‌کند؟

دونالد ترامپ نامزد پرجنجال حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تازه ترین اظهارات خود گفت : امتناع جان برنان ، رییس سیا از استفاده از روش « غرق مصنوعی » علیه مظنونین به تروریسم مضحکانه است.دونالد ترامپ چگونه تروریست‌ها را مجازات می‌کند؟

پرتال خبری واکنش: این نامزد ریاست جمهوری در ادامه اظهارات خود خاطرنشان کرد : مخالفت جان برنان با دستور هر رییس جمهوری در آمریکا برای استفاده از روش غرق مصنوعی نشان دهنده ضعف آمریکا در مبارزه با افراط گرایان اسلامی است . من فکر می کنم این اظهارات برنان مسخره است .

می توانید تصور کنید که داعشی ها نشسته و در حالی که ۵۰ سر انسان را خرد می کنند می گویند که آمریکا از روش « غرق مصنوعی » استفاده نمی کند .

جان برنان رییس سیا روز گذشته در اظهاراتی تاکید کرد : « دیگر از روش های پیشین شکنجه برای بازجوی از زندانیان استفاده نخواهیم کرد از جمله تکنیک های غرق مصنوعی ؛ در حالی که می دانیم این اقدام برخلاف میل برخی از روسای جمهور در آمریکا است . »

 استفاده از روش غرق مصنوعی در بازجویی های سازمان سیا یکی از اصلی ترین روش ها در دوران ریاست جمهوری جورج بوش بوده است .با اخبار بین الملل سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
361 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *