کافه گردش
اجتماعی
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ

دیدار رییس رسانه ملی با امام جمعه رشت

 

2315440_727

آیت ا… قربانی در این دیدار با اشاره به نقش برجسته رسانه ملی در توسعه و گسترش آموزه های دینی و نشر اخلاق و معنویت در جامعه اسلامی گفت : تعمیق معارف دینی و استفاده از ابزار هنر برای ترویج فرهنگ اسلامی در مقابله با جنگ نرم دشمنان بسیار تاثیرگذاراست .


وی بااشاره به نقش صداوسیما در توسعه همه جانبه ملی و استانی افزود: رسانه ملی در شتاب گرفتن توسعه ملی واستانی نقشی بی بدیل واثرگذار دارد.

رییس رسانه ملی هم در این دیدار گفت : همه باید تلاش کنیم فضای باز آزاد اندیشی به ویژه در حوزه علوم معرفتی و زیربنایی در کشور فراهم شود .

آقای ضرغامی با تجلیل از خدمات علمی آیت الله قربانی گفت: تالیفات وی در زمینه های مختلف کم نظیر است و با توجه به فلسفه نگارش آن که عموما با توجه به نیاز های روز نوشته شده ، گنجینه ای ارزشمند برای طالبان علم و آگاهی است .

وی با بیان اینکه نیازهای فکری نسل جوان بسیار متنوع و متفاوت از گذشته است ، وجود شخصیت های توانمند و برجسته فکری برای پاسخ به سوالات نسل جدید را بسیار ارزشمند دانست و بر ایجاد فضای باز فکری در جامعه برای رشد و ارتقاء سطح آگاهی های عمومی به ویژه در حوزه علوم معرفتی و زیربنایی تاکید کرد .

سپیده تدین
363 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *