کافه گردش
اخبار
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۸:۴۸ ق.ظ

دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد با تساوی به پایان رسید

دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد با تساوی به پایان رسید

دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پرتال خبری واکنش:در دومین هفته لیگ برتر فوتبال در فصل شانزدهم، پرسپولیس و فولاد در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار که از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه آغاز شد، با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید. عبدالله ناصری برای فولاد و وحید امیری برای پرسپولیس در این بازی گل‌زنی کردند.

بازی با حمله‌های پی‌درپی سرخ‌پوشان آغاز شد و میزبان در همان دقایق نخست بازی می‌توانست به گل برسد اما اشتباه مهاجمان سرخ‌پوش مانع از تحقق این خواسته شد.

 دقیقه ۱۸، امید عالیشاه شوت محکمی زد و توپ را به سمت دروازه فرستاد اما دروازه‌بان فولاد موقتا آن را دفع کرد. در برگشت وحید امیری با شوت محکمی دروازه را تهدید کرد اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴، عالیشاه نزدیک خط طولی در زمین فولاد با خطا متوقف شد. مسلمان توپ را ارسال کرد و در ازدحام جمعیت مقابل دروازه امیری می‌توانست توپ را به گل تبدیل کند اما توپ به بیرون رفت. امیری در این صحنه معتقد بود توپ را مدافع فولاد به کرنر فرستاده است.

دقیقه ۲۷، محمد اهل‌شاخه مدافع فولاد نزدیک بود دروازه خودی را باز کند.

در همین دقیقه پرسپولیس می‌توانست گل اول بازی را بزند اما در حالی که محسن مسلمان توپ را از زیر دستان دروازه‌بان فولاد به سمت دروازه فرستاده بود، امیری نتوانست زودتر از مدافعین فولاد به توپ برسد و گلزنی کند.

دقیقه ۳۴، وحید امیری از پشت محوطه جریمه شوت محکم و سرضربی زد ولی توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹، فولاد صاحب ضربه ایستگاهی شد اما این توپ سودی برایشان نداشت.

نیمه دوم:

در این نیمه نیز اولین موقعیت گل نصیب پرسپولیس شد. وحید امیری نتوانست توپی را که دروازه‌بان فولاد ناقص دفع کرده بود به گل تبدیل کند.

سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس به دلیل برخوردی که با بازیکن فولاد داشت، با سری بانداژ شده بازی کرد.

دقیقه ۵۴، احمدزاده روی سانتر خوب عالیشاه روبه‌روی دروازه فولاد صاحب موقعیت شد اما در کمال ناباوری آن را به کنار دروازه زد.

دقیقه ۵۹، دروازه‌بان فولاد توپی را که عالیشاه با ضربه سر به سمت دروازه فرستاده بود از روی خط دور کرد تا آه از نهاد پرسپولیسی‌ها بلند شود.

پرسپولیس صفر – فولاد یک؛ دقیقه ۶۷، عبدالله ناصری در ضدحمله خطرناک فولاد با بیرانوند تک‌به‌تک شد و توانست اولین گل بازی را خلاف جریان بازی به ثمر برساند.

دقیقه ۷۳، مهدی طارمی در محوطه جریمه فولاد زمین خورد اما داور معتقد بود که او قصد فریبش را داشته و به همین دلیل به او اخطار داد.

پرسپولیس یک – فولاد یک؛ دقیقه ۷۴، وحید امیری داخل محوطه جریمه فولاد صاحب توپ شد و با ضربه‌ای آرام و زمینی به گوشه دروازه گل تساوی به به ثمر رساند.

دقیقه ۸۸، مهدی طارمی پشت محوطه جریمه فولاد توپ گیری کرد و با چرخش خوب در موقعیت شوتزنی قرار گرفت اما توپش با اختلاف کمی به بیرون رفت.

سارا ابراهیمی
331 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *