ذبح 8 نیروی ارتش سوریه/تصاویر 18+

تروریست‌های تکفیری وابسته به القاعده در روستای قمیناس واقع در جنوب ادلب 8 تن از سربازان ارتش سوریه را به طرز وحشتناکی به شهادت رساندند.
براساس این گزارش، تکفیری‌ها پس از به اسارت گرفتن این سربازان آنها را ذبح کرده و پیکرهای بی‌سر آنها را در خیابان‌های قمیناس بر روی زمین کشیدند.
در میان این سربازان یک افسر ارتش سوریه به نام «مالک» نیز به اسارت درآمده بود که تروریست‌های وهابی وی را نیز ذبح کرده و با سر وی عکس یادگاری گرفتند!
تروریست‌های تکفیری به این امر بسنده نکرده و اجساد نیروهای ارتش را به منظور شناسایی نشدن مثله کرده و با سرهای جدا شده فوتبال بازی کردند.
گروههای تروریستی از زمان حضور خود در سوریه جنایات بی‌شماری علیه ملت سوریه مرتکب شده‌اند و برای جنایات وحشیانه این گروهها در سوریه که پا را از حیوانیت هم فراتر نهاده‌اند، پایانی نیست.
جنایات برخی از این گروه‌ها به حدی گسترده است که حتی آژانس‌های اطلاعاتی غربی هم از این وضعیت ابراز نگرانی کرده و نسبت به تبعات ادامه این روند هشدار داده‌اند. با این حال رسانه‌های غربی همچنان به سکوت در برابر این جنایات و سانسور آنچه که در سوریه در جریان است، ادامه می‌دهند.
105208_184