کافه گردش
اخبار
۳ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ق.ظ

رئیس پلیس راهور: فارس رکورددار تصادفات نوروزی شد

رئیس پلیس راهور: فارس رکورددار تصادفات نوروزی شد

رئیس پلیس راهور گفت: از روز اول فروردین تا کنون بیشترین میزان تصادفات مربوط به استان های فارس، گلستان و مرکزی می باشد هر چند که آمار تصادفات بطور کلی نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

پرتال خبری واکنش: سردار مهری در ارتباط زنده با شبکه خبر افزود: بیش از ۸۰ درصد تصادفاتی که منجر به فوت شده است مربوط به سه عامل عدم توجه به جلو، سرعت غیر مجاز و سبقت غیر مجاز می باشد.

وی گفت: در اغلب استان هایی که بارندگی داشتیم شرایط برای رانندگی مناسب نیست و از رانندگان می خواهیم که با رعایت قوانین و توجه به علائم و خط کشی ها مسیر خود را ادامه دهند.

رئیس پلیس راهور گفت: مسافران نوروز می توانند پیش از شروع سفر با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک به شماره ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس بگیرند و از وضعیت جاده ها مطلع شوند. همچنین با مراجعه به سایت rahvar120.ir نیز می توانند شرایط ترافیکی جاده های کشور را بررسی کنند.

وی که به منظور شرکت در رزمایش ترافیکی طرح نوروزی سازمانها و دستگاه های امدادی استان  به قزوین سفر کرده بود محورهای مواصلاتی این استان را یکی از پرتردد ترین محورها ذکر  و اعلام کرد :در حال حاضر تقریبا در تمام  محور های شمالی  کشور و استانهای زیاراتی کشور شاهد ترافیک نیمه سنگین و پر حجم  هستیم.
سردار مهری با توجه به شرایط جوی در بسیاری از استانهای کشور به رانندگان توصیه کرد : با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث احتمالی برای خود و دیگران پیشگیری کنند.

رهـــــــــــــا مسعودی
496 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *