کافه گردش
اجتماعی
۱ مرداد ۱۳۹۳, ۵:۲۹ ب.ظ

ربودن اعضای خانواده به خاطر رسیدن به ۵ کیلو طلا

2456105_892

“سردار آقاخانی” فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: سه نفر سارق در حالی که سر و صورت خود را پوشانده و به منزل طلا فروشی در شهرستان سمیرم وارد و با بستن دست و پای اعضاء یک خانواده آنها را با خود به نقطه ای در خارج از شهر منتقل کردند که موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس استان قرار گرفت.


 
رئیس پلیس استان اصفهان با بیان اینکه آدم رباها سپس با تهدید طلا فروش در قبال آزادی اعضاء خانواده اقدام به سرقت ۵ کیلوگرم طلا کرده بودند، عنوان داشت:با اقدامات ویژه پلیسی که با عملیات منسجم و مشترک ماموران پلیس آگاهی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم انجام شد نهایت این افراد شناسایی و دستگیر شدند.
 
“سردار آقاخانی” با اشاره به کشف وجوه حاصل از فروش طلا و مقادیری از طلاجات به سرقت رفته ،بیان داشت: سردسته این باند که از مجرمان فراری و تحت تعقیب پلیس و مقامات قضایی می باشد با همدستی دو نفر دیگر این سرقت را طراحی و به اجرا گذاشتند که همگی آنها نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
 
این مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به اقدامات ویژه پلیس استان و همکاری خوب دستگاه قضایی در راستای طرح مبارزه با سرقت ،خاطر نشان کرد: مشارکت و همکاری آحاد مختلف مردم اعم از صنوف ،سازمان ها ،  نهادها و … همچون گذشته با پلیس نقش مهمی در پیشگیری از جرایم بخصوص سرقت دارد.

سپیده تدین
411 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *