رستوران مجتبی جباری تعطیل شد

2013_12_23_18_51_56
رستوران معروف مجتبی جباری که پس از جدایی از سپاهان اولویتش را اداره آن قرار داده بود پس از فقط پنج ماه فعالیت تعطیل شده است!

به گزارش شبکه ایران، جباری که در ابتدای لیگ سیزدهم با سر و صدای زیاد از جمع آبی پوشان تهرانی جدا شد و پیراهن زرد سپاهان را برتن کرد پس از مدتی ساز جدایی کوک کرد و به هر ترتیب از جمع سپاهانی‌ها نیز جدا شد.

جباری پس از جدایی جنجالی‌اش از سپاهان گفت: آن چیزی را که تصور می‌کردم در سپاهان پیدا نکردم. بعد از ۱۰سال بازی در استقلال و زندگی با آن شرایط، حقیقتش فکر اینجایش را نکرده بودم که ممکن است از نظر روحی و ذهنی در این شرایط قرار بگیرم. الان هم از نظر بدنی کاملا آماده‌ام و قطعا هم از نظر فنی مشکلی ندارم.

اما اتفاقات این دو ماه کار را به جایی رسانده که قطعا می‌خواهم مدتی از فوتبال دور باشم. باور کنید آن‌قدر خسته‌ام که برای من حتی اداره رستورانم فعلا مطلوب‌تر از فوتبال است.

اما آن طور که خبر می‌رسد اداره رستوان جباری بیشتر از پنج ماه برای این بازیکن دوام نداشت و رستوان «هشت» بازیکن محبوب استقلالی‌ها که با سر و صدای زیادی تیر ماه امسال افتتاح شد درش به روی مشتری‌ها بسته است. رستورانی که مدت زیادی از افتتاحش نمی گذرد و فعلاً تعطیل است.