کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱:۲۸ ب.ظ

رهبر انقلاب: ملت نه مجلس دولتی می‌خواهد نه ضد دولتی

رهبر انقلاب: ملت نه مجلس دولتی می‌خواهد نه ضد دولتی
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: انتخابات در کشور ما قدبرافراشتن ملی است.
پرتال خبری واکنش: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیش از ظهر روز چهارشنبه، در آستانه‌ ایام برگزاری انتخابات، در جمع هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد، در حسینیه‌ امام خمینی تهران ادامه دادند: ملت با انتخابات، در برابر دشمن سینه سپر می‌کند و عرض اندام می‌کند. وقتی دشمن مشاهده می‌کند که بعد از ۳۷ سال، با این همه فشار و تحریم‌های ظالمانه و تبلیغات غرض‌آلود و خسارت‌بار نتوانسته است مانع از بیعت مردم با نظام شود، عظمت انقلاب در چشم او هیبت پیدا می‌کند.
ایشان خاطرنشان کردند: یکی از ترفندهای دشمن در انتخابات که در اینجا تکرار می‌کنند ایجاد دوقطبی دروغینی مانند مجلس «دولتی» و «ضد دولتی» است. ملت نه مجلس دولتی می‌خواهد نه ضد دولتی؛ ملت، مجلس شجاع و متدینی می‌خواهد که با وظایفش آشنا باشد و مرعوب آمریکا نباشد.
ایشان افزودند: ملت ایران مجلسی می‌خواهد که علاج درد مردم را بشناسد. مجلس متدین، متعهد و شجاعی که فریب ترفند دشمن را نخورد. مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت دهد و مقابل طمع قدرت‌هایی که دست‌شان از ایران کوتاه شده و می‌خواهند برگردند بایستد. مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد درون‌زا کند.
رهبر انقلاب با تاکید بر این‌که «همه باید مراقب نفوذ باشند» افزودند: وقتی می‌بینید دشمن برای ایجاد دودستگی از شما تعریف می‌کند بی‌درنگ ابراز بیزاری کنید. شما که می‌دانید دشمن قصد تفرقه دارد، نگذارید. امام گفتند وقتی دشمن از شما تعریف می‌کند، ببینید چه اشتباهی کرده‌اید. برگردیم به کلام امام.
ایشان ادامه دادند: آمریکا بعد از مذاکرات یک نقشه برای منطقه دارد و یک نقشه برای ایران؛ این برای ما روشن شده. برای داخل، دشمن از نفوذی‌ها استفاده می‌کند.نفوذی حتماً این نیست که از دشمن پول گرفته باشد. امام فرمودند گاهی حرف دشمن با چند واسطه از دهان آدم موجه شنیده می‌شود.
ایشان هم‌چنین با تاکید بر این‌که «از ادبیات سیاسی دشمن استفاده نکنیم» یادآور شدند: دشمنان انقلاب از روز اول تعبیر «تندرو» و «میانه‌رو» را استفاده کردند. از نظر آن‌ها از همه تندروتر، امام بزرگوار بود؛ امروز هم بنده‌ حقیر را از همه تندروتر می‌دانند.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
449 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *