کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۵ بهمن ۱۳۹۴, ۹:۴۸ ق.ظ

روحانی: هیچ دولتی به اندازه این دولت اذیت نشد

پرتال خبری واکنش:روحانی: هیچ دولتی به اندازه این دولت اذیت نشد حسن روحانی رییس جمهوری گفت: از برجام یک عبور کردیم و امروز باید برجام دو را آغاز کنیم. برجام ۱ « برنامه جامع اقدام مشترک ایران و ۱+۵» بود و برجام ۲ برنامه جامع اقدام مشترک ملی است.

رییس جمهوری که عصر چهارشنبه در مراسم روز ملی فناوری فضایی و رونمایی از سه دستاورد فضایی سخن می گفت، افزود: موافق و مخالف و منتقد دولت در اهداف اصلی اختلاف ندارند. در توسعه ملی، حل معضل آب، محیط زیست، تسلط به فضا، بیو، نانو ، آی تی و آی سی تی هیچکدام اختلاف نظر نداریم. در عزم ملی برای حل مشکلات کشور نظرات نزدیک است.

ایشان گفت از هرکس بپرسید معضل اصلی کشور چیست، پاسخ می دهد « بیکاری». ما در پی ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی هستیم . در این هم اختلافی نداریم. باید با دنیا به نفع کشور تعامل کنیم. البته ممکن است در ویژگی ها و چگونگی اختلاف نظر هایی باشد.

روحانی به حجم انتقادها و تخریب علیه دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: هیچ دولتی به اندازه این دولت تحمل نکرد. انتقاد که تحمل نمی خواهد، حتی خوب هم هست ولی حجم تخریب این دولت با دولت های قبلی قابل مقایسه نبوده است. هیچ دولتی به اندازه این دولت اذیت نشد.

وی تاکید کرد: البته مردم قدرشناس هم انصافا از این دولت حمایت کرده اند. اکنون هم، همه باید به صحنه بیایید و یکی از آن صحنه ها دستیابی به فناوری های نو است.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.

منبع:انتخاب

رهـــــــــــــا مسعودی
415 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *