کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ق.ظ

روزنامه وطن امروز: آقای صادق خرازی مراقب دهانت باش برادر!

روزنامه وطن امروز: آقای صادق خرازی مراقب دهانت باش برادر!

متن پیش رو هر چند، چند جمله بیشتر ندارد اما باز هم افسوس باید خورد برای وقت راقم این سطور، افسوس بیشتر برای وقت حاج حسین شریعتمداری و صدالبته برای وقت ذی‌قیمت رسانه ملی. القصه!

پرتال خبری واکنش:حسین قدیانی در وطن امروز نوشت: متن پیش رو هر چند، چند جمله بیشتر ندارد اما باز هم افسوس باید خورد برای وقت راقم این سطور، افسوس بیشتر برای وقت حاج حسین شریعتمداری و صدالبته برای وقت ذی‌قیمت رسانه ملی. القصه!

در مناظره تلویزیونی مدیر‌مسؤول کیهان و طرف مناظره که حتی دریغ دارم از بردن نامش، نام‌نبرده(!) در کنار آن‌همه رفتار و گفتار عاری از ادب و اخلاق، جایی از صحبت، مایه از مظلومیت(!) دوستان فتنه‌گرش گذاشت که متأثر از آن‌همه جرم و جنایت نابخشودنی، روزگاری دربند بودند! همان عناصر بی‌منطق و ضد‌قانونی که اگر نبود لطف نظام، بلاشک به جای زندان و حصر، می‌بایست محکوم به همان حکمی می‌شدند که درباره «مفسد فی‌الارض» صادر می‌شود!

همان دشمن‌شادکنان مسبب تحریم که بیش از «کرامت نظام» لایق «عدالت نظام» بودند! اینک طرفه حکایت اینجاست؛ باری که طرف می‌خواست از زوایای آنچنانی برای نظام خودشیرینی کند و اصلاح‌طلبان همراه با دشمن را به من و ما معرفی کند – کأنه نمی‌شناختیم و منتظر افشاگری ایشان بودیم!- همان اصلاحات‌چی‌های مد نظر، همین جناب را «قاچاقچی عتیقه‌جات، اجناس زیرخاکی و نسخ خطی» معرفی کردند! به‌علاوه کلی معرفینامه دیگر که حالا بگذریم! آری! دورویی و نفاق، شاخ و دم ندارد! این دوستان نازنین، عاقبت معلوم نشد که همان اصلاح‌طلبان همراه و هم‌آه و هم‌گام و هم‌قدم با دشمن بودند که طرف، روزگاری عزم کرده بود جلوی اسم‌شان ضربدر بگذارد یا همین رفقایی که من‌باب مظلوم‌نمایی، برداشت توی مناظره، زندانی بودن‌شان را به یاد آورد؟! کسی که میان دوستان خود، اعتبار و آبرویی بیشتر از قیمت نگین یک انگشتر باباقوری ندارد، بیشتر برازنده مناظره با همان رفقای خویش است!

آن‌ هم درباره موضوع داغ قاچاق! یا چه می‌دانم؛ «عتیقه ۹۰ هزار دلاری!» راستی! وقت و اعصاب و پول بیت‌المال را از کیسه کدام خلیفه می‌بخشیم؟! به جد باورم هست مناظره با این جماعت کذاب مزور بس است! خوش‌خیم‌شان از بدخیم‌شان بدتر است، بدخیم‌شان از خوش‌خیم‌شان! اصلاحات‌چی، خوش‌خیم‌تر از مدیرمسؤول بی‌اطلاعات که با پول بیت‌المال، فصلی یک بار برای بانیان تحریم جشن تولد می‌گیرد؟! تلویزیون به صدای خس‌خس سینه جانباز شیمیایی بدهکار است؛ به سیمای بابا رجب! دلم «روایت فتح» می‌خواهد! «پاتک روز چهارم»! نه جانم! ما بدهی به اصحاب فتنه نداریم!

آخر مگر ممکن است بعد از آن همه هشدار بزرگان، هنوز هم از صدا و سیمای جمهوری اسلامی، این سوال مطرح شود که چرا به آن جماعت «خسرالدنیا و الآخره» از گل نازک‌تر گفتیم؟! برای دروغ‌پراکنی‌ این قبیله آدم‌نشو، هر چه بوق داشته استکبار گذاشته! لطفا در میان دریافتی‌های این فیش بلندبالا، این دیش بزرگ، نام «رسانه ملی» را خراب نکنیم! یعنی فکر می‌کنید صورت بابا رجب بیش از صورتک این ویژه‌خواران مدعی -که هم از توبره بی‌بی‌سی می‌خورند، هم از آخور صدا و سیمای خودمان!- مردم را می‌ترساند؟!

جماعتی که خودشان هم خودشان را قبول ندارند و خودشان هم خودشان را دزد و بدنام و قاچاقچی می‌نامند، بیش از این دیگر لیاقت وقت گذاشتن ندارند! بابا رجب رفت! ترس تمام شد! همسرش را که می‌توانیم نشان دهیم! او که هست! گمانم «آدم» از دل صحبت‌های «حوا» پیدا می‌شود، نه دوربین دادن زیادی به قابیل!

اولا قابیل چیزی که زیاد دارد، بلندگو! ثانیا هابیل چیزی که کم دارد، بلندگو! تمام بوق‌های دنیا در خدمت دروغ تقلب و دروغگویان متقلب و شرکای یکی به نعل و یکی به میخ، تجهیز شده‌اند؛ بلندگوی اذان بلال را هم بدهیم ایشان؟! که برای ما از مظلومیت لگدزنان به صندوق آرا سخن برانند؟! اگر حسین شریعتمداری «کاسب تحریم» است، پس آهای مردم! به این عتیقه‌بازان بدبخت بی‌نوا کمک کنید! کلکسیون طرف، آی‌فون خشایارشا را کم دارد! به گفته یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود، کمبوجیه مسواک برقی نمی‌زد! مراقب دهانت باش برادر!

سارا ابراهیمی
308 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *