کافه گردش
اجتماعی
۳ مرداد ۱۳۹۳, ۹:۰۳ ق.ظ

روز قدس به نماد وحدت مسلمین تبدیل شده است

2458630_940

سردار علی فضلی در یادواره شهدای آلاله‌های مهدوی خیابان‌های المهدی و سعدی گناباد در محل مسجد امام صادق (ع) این شهر افزود: با گذشت ۳۵ سال از نام‌گذاری روز قدس توسط امام خمینی (ره) هر سال بر شکوه و حضور انسان‌های آزادی‌خواه در راهپیمایی این روز افزوده می‌شود.


وی گفت: امسال مردم ایران اسلامی به مانند گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان مستکبرین به‌ویژه صهیونیست‌ها خواهند زد و آرامش را برای مردم محروم غزه به ارمغان خواهند آورد.

سردار فضلی افزود: الگوهای مقاومت مردم سوریه، عراق، فلسطین و لبنان امام شهیدان و نایب بر حق امام زمان (عج) و خون‌های خفته در هشت سال دفاع مقدس مردم ایران می‌باشند و در واقع شهدای ما الگوی مقاومت و پایمردی در جهان اسلام شده‌اند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کشتار بی‌رحمانه مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت: مردم مظلوم فلسطین این روزها در جنگ ناجوانمردانه و نابرابر در مقابل صهیونیست‌هایی که به زنان، کودکان، سالمندان و انسان‌های بی‌گناه هجوم برده‌اند ایستاده و پرچم اسلام را برافراشته نگه داشته‌اند.

 وی ادامه داد: مردم غزه بی‌شک با توکل بر خدا و توسل به اهل‌بیت (ع) در برابر ارتش چهارم جهان مقاومت می‌کنند و در برابر صهیونیست‌ها جانانه می‌ایستند.

سردار فضلی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به جنگ نرم دشمنان گفت: هر چه بتوانیم باید در عرصه کار فرهنگی که رهبری انتظار جدی دارند عمیق و اثرگذار عمل نماییم و از پرداختن ظاهری و سطحی به مسائل خودداری کنیم.

وی تشکیل شجره طیبه صالحین توسط سازمان بسیج مستضعفین را اقدامات خوبی در حوزه کار فرهنگی تربیتی و در مقابله با جنگ نرم دشمن دانست

وی افزود: در طرح صالحین بحث‌های تربیتی، بصیرت افزایی، توسعه فکری عزیزان بسیجی برای دفاع جانانه از اسلام و انقلاب، آشنایی بیشتر با ارزش‌های نظام و انقلاب و ولی‌فقیه عملیاتی و اجرایی می‌شود. شهرستان گناباد ۴۵۰ شهید تقدیم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کرده است.

سپیده تدین
360 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *