روز قدس به نماد وحدت مسلمین تبدیل شده است

2458630_940

سردار علی فضلی در یادواره شهدای آلاله‌های مهدوی خیابان‌های المهدی و سعدی گناباد در محل مسجد امام صادق (ع) این شهر افزود: با گذشت 35 سال از نام‌گذاری روز قدس توسط امام خمینی (ره) هر سال بر شکوه و حضور انسان‌های آزادی‌خواه در راهپیمایی این روز افزوده می‌شود.


وی گفت: امسال مردم ایران اسلامی به مانند گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان مستکبرین به‌ویژه صهیونیست‌ها خواهند زد و آرامش را برای مردم محروم غزه به ارمغان خواهند آورد.

سردار فضلی افزود: الگوهای مقاومت مردم سوریه، عراق، فلسطین و لبنان امام شهیدان و نایب بر حق امام زمان (عج) و خون‌های خفته در هشت سال دفاع مقدس مردم ایران می‌باشند و در واقع شهدای ما الگوی مقاومت و پایمردی در جهان اسلام شده‌اند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کشتار بی‌رحمانه مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت: مردم مظلوم فلسطین این روزها در جنگ ناجوانمردانه و نابرابر در مقابل صهیونیست‌هایی که به زنان، کودکان، سالمندان و انسان‌های بی‌گناه هجوم برده‌اند ایستاده و پرچم اسلام را برافراشته نگه داشته‌اند.

 وی ادامه داد: مردم غزه بی‌شک با توکل بر خدا و توسل به اهل‌بیت (ع) در برابر ارتش چهارم جهان مقاومت می‌کنند و در برابر صهیونیست‌ها جانانه می‌ایستند.

سردار فضلی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به جنگ نرم دشمنان گفت: هر چه بتوانیم باید در عرصه کار فرهنگی که رهبری انتظار جدی دارند عمیق و اثرگذار عمل نماییم و از پرداختن ظاهری و سطحی به مسائل خودداری کنیم.

وی تشکیل شجره طیبه صالحین توسط سازمان بسیج مستضعفین را اقدامات خوبی در حوزه کار فرهنگی تربیتی و در مقابله با جنگ نرم دشمن دانست

وی افزود: در طرح صالحین بحث‌های تربیتی، بصیرت افزایی، توسعه فکری عزیزان بسیجی برای دفاع جانانه از اسلام و انقلاب، آشنایی بیشتر با ارزش‌های نظام و انقلاب و ولی‌فقیه عملیاتی و اجرایی می‌شود. شهرستان گناباد 450 شهید تقدیم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کرده است.