کافه گردش
اخبار
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۹:۴۸ ق.ظ

رییس‌جمهور به مازندران می‌رود

پرتال خبری واکنش:استاندار مازندران در نشست مشترک اعضای ستاد سفرهای استانی رییس جمهوری و مسوولین استان مازندران گفت: مازندران برای سفر رییس جمهوری آماده است.

ربیع فلاح در این نشست گفت: انشاالله همانطور که مردم مازندران در خرداد ۹۲ با حضور پرشور خود در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری حماسه پرشکوه و ماندگار را به یادگار گذاشتند بی شک در این سفر نیز استقبال باشکوهی را رقم خواهند زد.

ربیع فلاح تاکید کرد: مردم مازندران در همه عرصه ها پیشگام و پیشتاز بوده و در سفر رییس جمهوری نیز صحنه هایی از ارادت و علاقه به دولت خدمتگزار تدبیر و امید را خلق خواهند کرد.
در این جلسه محمد رضا صالحی مشاور و مدیرکل پیگیری معاونت اجرایی رییس جمهوری نیز مردم مازندران را مردمی با محبت و فهیم خواند و گفت: امیدوارم با انجام این سفر و توسعه سرمایه گذاری در روند توسعه همه جانبه مازندران گامهای موثری برداشته شود.

وی تاکید کرد: در این سفر باید از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های مازندران برای مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری استفاده شود.

صالحی افزود: یکی از اقدامات خوب در سفر رییس جمهوری دریافت درخواست ها و مطالبات مردم از طریق سیستم سامد و شماره ۱۱۱ است و انتظار داریم در این زمینه اطلاع رسانی خوبی صورت گیرد.

همچنین عزیز صادقی مدیر کل امور اجرایی و دبیرخانه ستاد سفرهای استانی رییس جمهوری به عناوین برنامه ها اشاره کرد و گفت: باید زمینه حضور گسترده مردم در برنامه ها از جمله دیدار عمومی با مردم استان فراهم گردد.

وی افزود: همزمان با سفر رییس جمهوری، وزرا و معاونین رییس جمهوری نیز در شهرستان های مازندران حضور خواهند یافت.

رهـــــــــــــا مسعودی
323 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *