کافه گردش
اجتماعی
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۴:۱۱ ب.ظ

زائرنابینا درحرم علی(ع) شفا یافت /عکس

یک زائر عراقى کهنسال که براى درمان چشمان خود می‌خواست به جمهوری اسلامی ایران سفر کند، ساعاتى پیش از سفر در پیشگاه مرقد مطهر حضرت امیرالمؤمنین (ع) شفا یافت. با این حال، او برای زیارت امام هشتم و حضرت معصومه (س) راهی ایران شد.
پایگاه اطلاع‌رسانی حج: جبار حسین الزبیدى، شهروند ۷۱ ساله عراقى از اهالى شهرستان «الخالص» استان دیالى به منظور درمان بینایى خود در ایران به شهر نجف آمد تا از طریق فرودگاه این شهر به ایران سفر کند. وى ساعاتى پیش از رفتن به فرودگاه براى زیارت و عرض ارادت به حضرت امیرالمؤمنین (ع) به بارگاه مطهر شرف‌یاب شد، اما در کمال ناباوری کرامت و عنایت حضرت امیرالمؤمنین (ع) شامل این زائر باایمان شد و چشمانش به برکت این امام بزرگوار شفا یافت.

این زائر شفایافته در تشریح واقعه گفت: امروز براى سفر به جمهوری اسلامی ایران و درمان بینایى خود بلیت تهیه کرده بودم و ساعاتى قبل از رفتن به فرودگاه نجف به زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین (ع) رفتم. وقتى روبه‌روى ضریح مطهر رسیدم، به شدت گریه کردم و از امام، شفاى چشمانم را طلب کردم. وقتى از حرم بیرون آمدم به یک مغازه صرافى رفتم تا براى سفر و هزینه درمان پول ایرانى تهیه کنم. وقتى مشغول شمارش اسکناس‌ها بودم، متوجه شدم چشمانم شفا پیدا کرده‌اند.

حاج جبار الزبیدى براى تشکر از حضرت امیرالمؤمنین (ع) و عنایت ایشان، دوباره به حرم مطهر بازگشت و با وجود شفاى چشمانش تصمیم گرفت براى زیارت حضرت على بن موسى الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) به ایران سفر کند.

حسین رادمرد
902 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. حامد در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۴:

    دو سه تا تناقض در حرفهای این بیمار شفا یافته وجود دارد

    اگر نابینا بود چطور این حرف : وقتى روبه‌روى ضریح مطهر رسیدم : را زده است!!!

    اگر نابینا بود چطور “وقتى مشغول شمارش اسکناس‌ها بودم، متوجه شدم چشمانم شفا پیدا کرده‌اند ” !!!

    کمی فکر کنید!!؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *