زخمی شدن چند پلیس در پی تیراندازی در پاریس

پرتال خبری واکنش: منابع خبری از تیراندازی میان افراد مسلح و نیروهای پلیس فرانسه در پاریس خبر دادند.

 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: تیراندازی بین افراد مسلح و نیروهای پلیس فرانسه در پاریس رخ داد.
بر اساس این گزارش، چند نیروی پلیس فرانسه در تبادل تیراندازی با افراد مسلح در شمال پاریس زخمی شدند.
 درگیریها زمانی آغاز شد که نیروهای پلیس فرانسه برای بازداشت افراد مظنون، به ساختمانی در منطقه “سن دنی” در شمال پاریس یورش بردند.
شبکه تلویزیونی الحدث گزارش داد: عملیات نیروهای ویژه مبارزه با تروریسم فرانسه همچنان ادامه دارد. تبادل تیراندازی زمانی آغاز شد که نیروهای پلیس به یک ساختمان برای بازداشت افرادی که به حملات اخیر پاریس ارتباط داشتند، حمله کردند.
چند بالگرد نظامی در عملیات پلیس فرانسه مشارکت دارند. ترددها در این محله پاریس ازجمله تردد اتوبوسها و مترو به طور کامل متوقف شده است.
آخرین خبرها در مورد عملبات ضد تروریستی پلیس فرانسه در شمال پاریس را در این قسمت مشاهده کنید:
 09:39 دستکم یک نفر در ادامه تیراندازی در شمال پاریس کشته شد. هدف از این عملیات نیروهای امنیتی فرانسه بازداشت عبدالحمید اباعود مغز متفکر حملات اخیر در پاریس است.
 09:26 شبکه تلویزیونی الجزیره به نقل از خبرنگار خود در پاریس گزارش داد: نیروهای امنیتی فرانسه یک منطقه را در شمال پاریس محاصره کردند.
 09:25 مدارس در شمال پاریس در پی ادامه عملیات و درگیریها در این منطقه تعطیل شد.
 09:20 شبکه تلویزیونی پرس تی وی لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: در نتیجه درگیری میان نیروهای پلیس در شمال حومه پاریس پایتخت فرانسه با مظنونان به تروریسم دستکم یکی از ماموران پلیس زخمی شده است. پلیس اعلام کرد مظنونان هنوز داخل آپارتمان پنهان هستند.
 09:07 از سوی دیگر، خبرهای اولیه حاکی از بازداشت “صلاح عبدالسلام” در عملیات نیروهای ویژه مبارزه با تروریسم فرانسه در شمال سوریه حکایت دارد.
 08:58 الحدث اعلام کرد: همزمان با ادامه تيراندازی میان افراد مسلح و نيروهای پليس فرانسه، حرکت مترو در اين منطقه متوقف شد.
زخمی شدن چند پلیس پاریس در پی تیراندازی/ توقف حرکت مترو/ تعطیلی مدارس در شمال پاریس
زخمی شدن چند پلیس پاریس در پی تیراندازی/ توقف حرکت مترو/ تعطیلی مدارس در شمال پاریس