زن 20ساله‌ شوهر 74ساله‌اش را به قتل رساند

پرتال خبری واکنش:هم‌سلولی یک زن اعدامی با پرداخت پول میلیونی، وی را از مجازات قصاص نجات داد. این زن که خود متهم اقتصادی است، دو هفته پیش عنوان کرده بود که بخشی از پول درخواستی خانواده مقتول را پرداخت خواهد کرد که صبح دیروز این قول را عملی کرد. 25 مردادماه سال 83 زن 20 ساله‌ای به همراه مردی به نام بهنام توطئه قتل آتشین شوهر 74 ساله‌اش را اجرایی کرد.قتل

این زن سپس با همدستی بهنام جسد شوهرش را در خانه‌شان واقع در افسریه به آتش کشید.اکرم و بهنام سرانجام با گذشت سه شبانه‌روز از وقوع این جنایت دچار عذاب وجدان شدند و خود را به مأموران پلیس ازنا معرفی کردند.

از آنجا که جنایت در تهران رخ داده بود، این زن و مرد جنایتکار در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند و با اقرار به جنایت، هر دو به قصاص نفس محکوم شدند.این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور تأیید شد و اکرم و بهنام در لیست اعدامی‌ها قرار گرفتند تا اینکه اکرم محکوم به مرگ در زندان با یک زن که متهم اقتصادی بود آشنا شد.

همین آشنایی باعث شد که این زن به وی کمک 100 میلیون تومانی کند تا از مجازات مرگ نجات یابد.صبح دیروز اکرم سرانجام با پرداخت دیه 300 میلیون تومانی توانست رضایت خانواده شوهرش را بگیرد و از مجازات قصاص نجات یابد.با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.