کافه گردش
اخبار
۶ دی ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ

زن ۲۰ساله‌ شوهر ۷۴ساله‌اش را به قتل رساند

پرتال خبری واکنش:هم‌سلولی یک زن اعدامی با پرداخت پول میلیونی، وی را از مجازات قصاص نجات داد. این زن که خود متهم اقتصادی است، دو هفته پیش عنوان کرده بود که بخشی از پول درخواستی خانواده مقتول را پرداخت خواهد کرد که صبح دیروز این قول را عملی کرد. ۲۵ مردادماه سال ۸۳ زن ۲۰ ساله‌ای به همراه مردی به نام بهنام توطئه قتل آتشین شوهر ۷۴ ساله‌اش را اجرایی کرد.قتل

این زن سپس با همدستی بهنام جسد شوهرش را در خانه‌شان واقع در افسریه به آتش کشید.اکرم و بهنام سرانجام با گذشت سه شبانه‌روز از وقوع این جنایت دچار عذاب وجدان شدند و خود را به مأموران پلیس ازنا معرفی کردند.

از آنجا که جنایت در تهران رخ داده بود، این زن و مرد جنایتکار در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند و با اقرار به جنایت، هر دو به قصاص نفس محکوم شدند.این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور تأیید شد و اکرم و بهنام در لیست اعدامی‌ها قرار گرفتند تا اینکه اکرم محکوم به مرگ در زندان با یک زن که متهم اقتصادی بود آشنا شد.

همین آشنایی باعث شد که این زن به وی کمک ۱۰۰ میلیون تومانی کند تا از مجازات مرگ نجات یابد.صبح دیروز اکرم سرانجام با پرداخت دیه ۳۰۰ میلیون تومانی توانست رضایت خانواده شوهرش را بگیرد و از مجازات قصاص نجات یابد.با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
679 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *