کافه گردش
اجتماعی
۱ مرداد ۱۳۹۳, ۶:۵۰ ب.ظ

زورگیری خونین از مردم بی‌گناه در اطراف بیمارستان

2453997_620

در راستای اجرای طرح امنیت محله محور در جهت مقابله با سرقتهای خشن از جمله زورگیری ماموران تخصصی کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی اقدام به اجرای طرح برخورد با سارقان نمودند.


 
ساعت یک بامداد ۲۳تیرماه ماموران درحال گشت زنی مقابل بیمارستان شریعت رضوی بودند که متوجه درگیری بین چند نفر می شوندکه در بررسی دقیق تر و تحقیقات صورت گرفته از شاهدان عینی و افراد حاضر در محل درمی یاببند دو سارق زورگیر  ضمن اینکه یکی از شهروندان را مورد ضرب وجرح قرارداده اند ، از وی زورگیری کرده و درحال فرار هستند.
 
به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله به تعقیب متهمان پرداخته و در نهایت متهمین دستگیر و به محل حادثه بازگردانده می شوند.
 
در همین حین جوانی ۳۶ساله که خود را “علیرضا”معرفی کرد به ماموران مراجعه و اظهار داشت:در داخل خودروی وانت خودم نشسته بودم که ناگهان این دو نفر به  قصد زورگیری به من حمله ور شده و با قمه دست چپ مرا مجروح کردند که از دست آنان فرار کردم و به داد و فریاد پرداختم تا اینکه با مساعدت پلیس دستگیر شدند.
 
در ادامه متهمان که “ناصر” و “نادر” نام داشتند به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفتند که ضمن اعتراف به جرم خود اظهارداشتند با قمه قصد داشتیم خودروی شاکی را زورگیری کرده و به سرقت ببریم.
 
با توجه به بروز زورگیری های  مشابه که در چند روز گذشته در محدوده بیمارستان شریعت رضوی رخ داده بود از چند شاکی که با قمه توسط متهمان مورد زورگیری واقع شده بودند،دعوت شد تا جهت شناسایی در کلانتری حضور یابند که در مواجه حضوری هر دو متهم از سوی شکات شناسایی شدند.
 
هردو متهم پس از تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی سایر شکات و کشف سایر جرایم آنها بنا به دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

 

سپیده تدین
487 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *