سارق خودروهای مسافران مازندران دستگیر شد

2473565_341

 در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودروها در سطح شهرستان نور و شهرستان‌های محمود آباد، نوشهر و چالوس موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .


رییس پلیس آگاهی استان مازندران ادامه داد: برابر اظهارات مالباختگان مبنی بر این که یک دستگاه خودرو قبل از به سرقت رفتن محتویات خودروهایشان کنار خودرو آنان پارک بوده، به مالک یک دستگاه خودرو مظنون شدند و کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند متهم را شناسایی و وی را دستگیر کنند. 

وی افزود: ضمن هماهنگی‌های لازم با مراجع قضایی در بازرسی از منزل متهم مقادیر بسیار زیادی از اموال مسروقه از قبیل گوشی تلفن همراه،  لب تاپ، پنل و ضبط خودرو،  دوربین،کیف‌های زنانه و…کشف شد. 

سرهنگ گنجیان تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به بیش از 200فقره سرقت داخل خودرو  در سطح شهرستان‌های غرب استان مازندران اعتراف کرده و تاکنون 100نفر از مالباختگان شناسایی و اقدامات اولیه در خصوص تحویل اموال مسروقه به آنان  انجام گرفته است. 

رییس پلیس آگاهی استان مازندران خاطر نشان کرد: همچنین 2 نفر از همدستان متهم که در خرید اموال مسروقه با وی همکاری داشتند به همراه مقادیری از اموال به سرقت رفته دستگیر شدند.

انتهای پیام/