کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ

سانسور سخنان علی لاریجانی علیه «جمنا» در تلویزیون

بخشهای مختلف خبری صداوسیما، اظهارات لاریجانی در جلسه علنی روز گذشته در مورد دروغ پراکنی جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) را سانسور کرد.

لاریجانی در جلسه دیروز در واکنش به حملاتی که در مورد مصوبه تعیین سقف حقوق و دستمزد کارشناسان  صورت گرفته بود و منجر به حمله تشکل جدید اصولگرایان موسوم به”جبهه مردمی نیروهای انقلاب” شده بود، این تشکل را به”جانماز آب کشیدن” متصف کرد وگفت:برایم جالب است برخی تشکل‌هایی که به‌تازگی به‌وجود آمده‌اند با بیان بی‌ادبانه نسبت به مجلس حرف‌هایی نادرست زدند.

جالب است که رئیس کمیسیون تلفیق که عضو هیأت مؤسس این تشکیلات است، به من گفت که شورای نگهبان این ایراد گرفته و گفته باید اینها را اضافه کنید. چرا به شورای نگهبان چیزی نمی‌گویید؟ اگر شما با بخش مدیریتی این بند مشکل دارید، شورای نگهبان عامل آن بوده است؛ لابد می‌ترسید صلاحیت آقایان را رد کند. برخی آقایانی که این حرف‌ها را زدند، من نمی‌خواهم نام ببرم. اینها در مجلس سابقه دارند و دریافتی‌هایشان در مجلس وجود دارد. می‌دانم چه جوری بودند؛ این‌قدر جانماز آب نکشند.

این بخش از اظهارات رئیس مجلس ، در بخشهای متعدد خبری صداوسیما پخش نشد.

رفتار جانبدارانه صداوسیما در انتخابات ، همواره از نقاط ضعف این رسانه بوده و آنگونه که در محافل سیاسی گفته می شود،خط مشی این رسانه در دوره ضرغامی و پس از آن بشدت تحت نفوذ و تاثیر جریانهای سیاسی خارج از سازمان صداوسیما قرار دارد.

رهـــــــــــــا مسعودی
305 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *