کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ

سخنان لاریجانی پس از قرائت نامه وزیر دفاع در مجلس

سخنان لاریجانی پس از قرائت نامه وزیر دفاع در مجلس

نامه وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به رییس مجلس شورای اسلامی توسط یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

پرتال خبری واکنش:اکبر رنجبرزاده نامه سردار حسین دهقان خطاب به علی لاریجانی را قرائت کرد و گفت: پیرو تذکر و اظهارنظر جناب عالی در جلسه دوم شهریورماه مجلس شورای اسلامی در رابطه با انعکاس نظر اینجانب در مورد کمک به اقدام مشترک ایران – روسیه برای پشتیبانی از جبهه مقاومت در سوریه جهت مقابله با جریانات تروریستی – تکفیری که به نیابت از مثلث آمریکا، عربستان و صهیونیست ها منطقه را ناامن و بی ثبات کرده و دامنه و گستره اقدامات آن ها امنیت جهان را تحت تاثیر قرار داده است.

نماینده مردم اسدآباد ادامه داد: شأن و جایگاه مجلس شورای اسلامی در قانون اساسی، مواضع و دیدگاه های حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب برای ملت ما شناخته شده و در تاریخ حیات جمهوری اسلامی ایران به عینیت رسیده است.

این عضو هیات رییسه مجلس اظهار کرد: نمایندگان مجلس، وفق قانون اساسی می توانند از مسایل کشور مطلع شده و در جریان امور قرار گیرند و بحمدالله در دوره مسوولیت اینجانب تعامل و همکاری همه جانبه با مجلس و نمایندگان در بالاترین سطح قرار دارد.

وی در پایان این نامه گفت: ضمن ابراز تاسف از سوءتفاهم ایجاد شده تصریح می گردد آنچه من گفتم به هیچ عنوان تضعیف شان و جایگاه مجلس و یا نمایندگان نبوده و بلکه منظور این بود که اتخاذ چنین تصمیمی نیاز به تصویب مجلس ندارد.

علی لاریجانی نیز پس از قرائت نامه خطاب به وزیر دفاع ضمن تشکر از وی؛ گفت: از اینکه جناب آقای وزیر دفاع با سرعت موضوع را بررسی و اظهار نظر کردند تشکر می‌کنم.

وی افزود: انتظار این بود که با توجه به سوابق انقلابی این سوء تفاهم را رفع می‌کردند.
سارا ابراهیمی
285 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *