کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ

سردار آزمون: همه دنیا فهمیده‌اند در ایران مردها ابرو برمی‌دارند!

پرتال خبری واکنش: سردار آزمون مهاجم ملی پوش ایرانی تیم روستوف گفت: همه دنیا فهمیده اند در ایران، مردها ابرو برمی دارند و عمل زیبایی می کنند.

سردار آزمون: همه دنیا فهمیده‌اند در ایران مردها ابرو برمی‌دارند!

سردار آزمون در گفت و گویی درباره استعفا کارلوس کی روش(Carlos Queiroz) اظهار داشت: استعفا کی روش به ضرر فوتبال ایران است. این خیلی بد است. من می دانم او شش ماه بود پول نگرفته بود. هر مربی جای او باشد ناراحت می شود. باید پولش را می دادند. ما زمین هم نداریم. امکانات روستوف(Rostov) از تیم ملی ایران بهتر است. این مسائل کی روش را آزار می دهد. پیراهن های تیم ملی واقعا بد است. اگر مدیوم باشد اسمال می شود. این خیلی بد است. وقتی از جام جهانی خط خوردم، خیلی ها سعی کردند از زیر زبانم علیه کی روش حرف بکشند اما این درست نبود. من با او نان و نمک خورده بودم. حقم بود خط بخورم و باید احترامش را حفظ می کردم.

وی درباره سقف آرزوهای خود گفت: من به وضعیت فعلی ام قانع نمی شوم. آرزوی من این است که بهترین بازیکن آسیا شوم. ما فرشته کریمی را در ۱۰ تای جهانی داریم و ما هم می توانیم. سعی کردم برای تیم کشورم مفید باشم. نمی دانم مردم از من راضی اند یا نه اما اینکه در برنامه ۹۰ به من رای دادند باعث افتخارم بود. پدرم به من می گوید قدر خودت را نمی دانی اما من سعی می کنم قدر خودم را بدانم. مردم به من انرژی مثبت می دهند و آنها هستند که باعث پیشرفتم هستند.

مهاجم تیم ملی درباره زندگی شخصی اش بیان داشت: علاقه ندارم الان ازدواج کنم. هرچند دوست دارم زودتر بابا شوم. امیدوارم این اتفاق هر چه سریعتر رخ بدهد.

وی درباره زندگی در روسیه گفت: خدا شاهد است در روسیه همیشه خانه ام. خیلی سخت است این اتفاق بیفتد. سال اول مربی ام خیلی به من دلداری می داد. خدا را شکر می کنم الان خانواده ام پیش من هستند.

آزمون درباره پیشنهاداتی که داشته است اظهار داشت: سر بحث آرسنال(Arsenal) به من گفتند بازارگرمی می کند. بازیکنی بازارگرمی می کند که تیمی ندارد. فکر نمی کنم در این بحث ها کسی بتواند دروغ بگوید. بارسلونا(Barcelona) و یوونتوس(Juventus) پیشنهاد نداشتم اما تاتنهام(Tottenham Hotspur)، استوک(Stoke City) و آرسنال پیشنهاد داشتم.

وی درباره اینکه گفته شده بود بینی اش را عمل زیبایی کرده است بیان داشت: عمل جراحی دماغ و برداشتن ابرو مال پسر نیست و مال دخترهاست. من دروغ نباید بگویم. واقعیت را باید بگویم که همه دنیا فهمیده اند در ایران، مردها ابرو برمی دارند و عمل زیبایی می کنند. پولیب بینی خیلی من را اذیت می کرد ولی الان راحتم و راحت نفس می کشم. راحت هم می خوابم.

سردار آزمون درباره اینکه چه نظری درباره مهدی طارمی دارد گفت: شاید هواداران پرسپولیس از من ناراحت شوند اما باید واقعیت را گفت. طارمی باید از پرسپولیس برود. برود در اروپا و به عنوان یک ایرانی بدرخشد. آنجا می تواند اسم در کند و اسم ایران را بالا ببرد.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
965 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *