کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۸:۴۰ ق.ظ

سردار نقدی: سریال معمای شاه را اثری وزین و پخته می‌دانم

سردار نقدی: سریال معمای شاه را اثری وزین و پخته می‌دانم
سردار «محمدرضا نقدی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره سریال «معمای شاه» گفت: سریال «معمای شاه» را می‌بینم و آنقدر مضمونش برایم مهم و جذاب است که هنگام تماشای آن به هیچ چیز دیگر توجه نمی‌کنم.

 پرتال خبری واکنش:وی ادامه داد: تاکنون و با گذشت ۳۵ قسمت از این سریال کار آقای ورزی را اثری وزین و پخته می‌دانم و معتقدم از نظر محتوایی پیام‌هایی که می‌باید را رسانده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: البته نشان دادن عمق زشتی و تباهی‌هایی که در خانواده سلطنتی پهلوی وجود داشته است، از صدا و سیما قابل پخش نیست و ما نیز باید این محدودیت‌ها را بدانیم و با در نظر گرفتن آنها به تماشای این سریال بنشینیم.

سردار نقدی همچنین بیان داشت: اگر مخاطبان این سریال، همه موضوع‌هایی که گفتم را به عنوان اشاره‌ای برای واقعیت در نظر بگیرند خیلی خوب است و نباید تصور کنیم اتفاق‌ها و رفتارهایی که در «معمای شاه» می‌بینیم دقیقا عین همان چیزی است که در دوران پهلوی و در آن خانواده افتاده است، چراکه ماجراهای واقعی خاندان پهلوی خیلی بدتر و زشت‌تر از اینهاست و نشان دادن آن پلیدی‌ها در شأن تلویزیون جمهوری اسلامی نیست.

وی در پایان ضمن ترغیب کارگردان‌ها به سمت ساخت آثار تاریخی گفت: کارگردان‌ها را به ساخت چنین سریال‌هایی تشویق می‌کنیم و امیدواریم باز هم از این دست آثار را در رسانه ملی شاهد باشیم.

سارا ابراهیمی
308 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *