سرقت پنج کیلو طلا و قتل شاگرد زرگر در یزد

سرقت پنج کیلو طلا و قتل شاگرد زرگر در یزدمعاونت اجتماعی نیروی انتظامی یزد سرقت پنج کیلو طلا و قتل شاگرد زرگر در یزد را تأیید کرد.

پرتال خبری واکنش: شب گذشته اخباری در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قتل شاگرد زرگر یزدی و به سرقت بردن طلاهای صاحبکار او و به دنبال آن، اعتراض اعتصاب زرگرها منتشر شد که معاونت اجتماعی نیروی انتظامی امروز این خبر را تأیید کرد.معاونت اجتماعی نیروی انتظامی یزد امروز این قتل و سرقت را تأیید کرد و به تشریح بخشی از جزئیات ماجرا پرداخت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد اظهار داشت: این مغازه زرگری در محدوده بازار سنتی یزد اتفاق افتاده و در پی آن شاگرد این مغازه نیز توسط سارقان به قتل رسیده است.

محمدرضا مزیدی بیان کرد: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده توسط ماموران پلیس به نظر می‌رسد، شاگرد مغازه زرگری بعد از تعطیلی مغازه و زمانی که قصد سوار شدن خودرو را داشته است از سوی سارقان به حاشیه پارکینک که بسیار خلوت بوده انتقال داده شده و در آنجا به قتل می‌رسد.

وی عنوان کرد: سارقان بعد از قتل با استفاده از کلیدهای در اختیار شاگرد به مغازه ورود کرده و مقادیری طلا سرقت کرده‌اند.

مزیدی خاطرنشان کرد: این موضوع توسط کارآگاهان پلیس با جدیت در دست بررسی است و اخبار تکمیلی به اطلاع رسانه‌ها و مردم خواهد رسید.