کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ق.ظ

سفر حسن روحانی با قطار به سمنان

رئیس جمهوری به همراه کاروان تدبیر و امید صبح سه شنبه برای انجام نخستین سفر داخلی در سال ۱۳۹۵ از طریق راه آهن عازم سمنان شد.
پرتال خبری واکنش: سخنرانی در جمع مردم سمنان، دیدار با ایثارگران و برگزیدگان استان، نشست توسعه و سرمایه گذاران در استان، تشکیل جلسه شورای اداری و همچنین نشست خبری با نمایندگان رسانه های استانی با حضور رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت از جمله برنامه های این سفر است.
این سفر؛ بیست و ششمین سفر داخلی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید است.
محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری در نشست توسعه و سرمایه گذاران استان سمنان که سه شنبه هفته گذشته در ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: سال ٩۵ که با تدبیر رهبر معظم انقلاب اقتصاد محور شده است، فرصتی بزرگ برای توسعه همه جانبه کشور در اختیار قرار داده است.
وی اقدام عملی از سطح ملی به منطقه ای را از مهم ترین اهداف و تدابیر دولت خدمتگزار دانست که سفر رییس جمهوری به استان سمنان نقطه عطف و فرصتی بی بدیل برای تحقق این هدف خواهد بود.
معاون رئیس جمهوری به تامین شرایط و فعال سازی همه امکانات مالی، سرمایه ای و انسانی برای توسعه کارآفرینی در سیاست های اقتصاد مقاومتی اشاره و تاکید کرد: باید این امر را در استان سمنان محقق کنیم.
رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید از ۲۴ دی سال ۹۲ تاکنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و قدس)، خراسان شمالی، کردستان، شهرستانهای استان تهران( اسلامشهر ، رباط کریم و بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ری (جنوب تهران)و یزد سفر کردند.
رهـــــــــــــا مسعودی
803 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *