کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ

سفر فوتبالیست مشهور ایران به دبی با روسپی معروف

سفر فوتبالیست مشهور ایران به دبی با روسپی معروف

پرتال خبری واکنش:چندی پیش در اردوی یک تیم لیگ برتری، عکسی گوشی به گوشی می چرخید که بازیکن سرشناس یکی از تیم های محبوب را با حالتی غیرمتعارف و پوششی عجیب در دبی نشان می داد.

در این عکس یک بازیکن سرشناس که در ظاهر با اخلاق و حتی مذهبی است، با شلوارک کنار یک زن نیمه برهنه نشسته بود و البته این عکس مخفیانه گرفته شده بود.دوستان و همبازیان این بازیکن با وجود تماشای عکسی که رفیق شان را در سواحل دبی کنار یک روسپی معروف نشان می داد، باور نمی کردند این عکس واقعی باشد. آنها می گفتند قطعا فتوشاپ است چون فلانی حواسش جمع است و هیچ وقت چنین اشتباهی نمی کند اما تحقیقات همین بازیکنان ناباور ثابت کرد عکس واقعی است و فتوشاپ نیست چون زن نیمه برهنه ای که در عکس کنار فوتبالیست متظاهر دیده می شد، در یک جمع دوستانه افشا کرد سفر سه روزه و مخفیانه ای به دبی داشت و در این سفر فلانی همراهش بود!

این بازیکن که همواره سعی کرده از خودش ظاهری موجه نشان بدهد و البته منتقدین او، این بازیکن را متظاهرترین ستاره فوتبال می نامند، در این عکس که قابل چاپ نیست کنار شخصی دیده شده که لقب روسپی جدید پشت صحنه سینما را به خود اختصاص داده است.این شخص اخیرا با سینمایی ها معاشرت می کند و پشت صحنه برخی فیلم ها حاضر می شود تا در ازای ارائه خدمات خاص به برخی تهیه کننده ها، کارگردانان و بازیگران، نقش کوتاه یا بلندی برعهده بگیرد و به زور وارد جامعه بازیگران شود!

سرمربی یک تیم لیگ برتری که این عکس را دیده بود، می گفت: «عکس را مدافع تیم خودم به من نشان داد و گفت فلانی را می بینی که جانماز آب می کشد، همراه پسر فلان آدم و یک بازیکن دیگر به دبی رفته بود و یک روسپی هم در این سفر سه روزه کنارش بود.»خدا آخر و عاقبت فوتبال ما را با این ظاهرسازها به خیر کند.

سارا ابراهیمی
447 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *