کافه گردش
اجتماعی
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ق.ظ

شاهکار صدا و سیما، پخش همزمان سخنان رییس‌جمهور با برنامه خندوانه!

شاهکار جدید صدا و سیما؛ همزمانی پخش سخنان مهم رییس جمهور با پربیننده ترین برنامه تلویزیون!
دیشب دکتر حسن روحانی در برنامه ویژه گفت و گوی رییس جمهور با مردم به تشریح مسائل اقتصادی کشور که یکی از مهم ترین دغدغه های این روزهای مردم کشور است و همچنین دورنمای ایران پس از برجام و اتفاقات پیش امده در روز های اخیر پرداخت .

پرتال خبری واکنش: اما آنچه باعث تعجب است، همزمانی گفت و گوی رییس جمهور با پربیننده ترین برنامه این روز های صدا و سیما ، خندوانه است، انهم برنامه ای که قرار بود فینال یکی از جنجالی ترین و هیجان انگیزترین کمدی های تلویزیون را به نمایش بگذارد.

بعلاوه، زمان پخش مصاحبه رئیس جمهور با سریال پربیننده «کیمیا» نیز همزمان بود.

درواقع اگر صداوسیما میخواست بدترین زمان ممکن طی دو ماه اخیر را به دولت اختصاص دهد، اینک این اتفاق افتاده است.

این همزمانی در حالی رخ داده است که تیم رسانه تیم رسانه ای دولت و صدا و سیما میتوانستند با تدبیر و هماهنگی در انتقال پیام رییس جمهور به مردم موثر باشند و نه آنکه با بی دقتی باعث شوند صدای روحانی آنطور که باید و شاید به گوش مردم نرسد.

گرچه بنظر می اید این اتفاق در ادامه سیاست های صداوسیما علیه دولت باشد، اما بی تدبیری تیم رسانه ای دولت نیز در میان چشمگیر است ؛ این درحالیست که ساده ترین راه برای دولت، انتقال این برنامه به فردا یا روزهای اینده بود، گرچه بعید بنظر میرسد تیم رسانه ای دولت انقدر در فضاهای سیاسی قدم برمی دارد که اساسا از پخش برنامه فینال خندوانه بی اطلاع بوده است!

لازم به ذکر است که برنامه کمدی «خندوانه» جزء پربیننده ترین برنامه های ۱۰ سال گذشته صداوسیما بوده است و برنامه امشب آن که به معرفی فینالیست های مسابقه «خنداننده برتر» می پردازد، قطعا مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کند.

رهـــــــــــــا مسعودی
873 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *