شرط علی دایی برای آزادی مایلی کهن

ZZZZZZZZZZZZZZZZZ
سرمربی سابق پرسپولیس اعلام کرد تا زمانی که محمد مایلی‌کهن از کاری که انجام داده ابراز پشیمانی نکند او رضایت نمی‌دهد تا از زندان آزاد شود.
تسنیم: در مورد آخرین وضعیت پرونده او و محمد مایلی‌کهن که منجر به زندانی‌ شدن سرمربی سابق تیم ملی شده و اینکه آیا حاضر نیست رضایت بدهد تا مایلی‌کهن از زندان آزاد شود، اظهار داشت: تکلیف کاملا مشخص است تا زمانی که مایلی‌کهن از کاری که انجام داده ابراز پشیمانی نکند رضایت نمی‌دهم. وقتی یک نفر کار اشتباهی می‌کند بعد از آن پشیمان می‌شود اما این آقا اصلا از کارش پشیمان نیست.

وی ادامه داد: قوه قضائیه که مهمترین مرجع رسیدگی به این مسائل است، این حکم را داده و من نمی‌توانم دیگر حرفی بزنم اما باز هم تاکید می‌کنم تا وقتی که موضع آقایان همین باشد من کار خاصی نمی‌توانم انجام دهم.

سرمربی سابق پرسپولیس تصریح کرد: آقایان در چند سال گذشته بارها علیه من صحبت و مصاحبه کردند و مطمئنم خودشان طاقت یکی از این مصاحبه‌ها را ندارند چطور زمانی که این آقا علیه من صحبت می‌کرد، کسی نبود تا به این مسئله اعتراض کند اما حالا که او به زندان افتاده همه اظهار نظر می‌کنند؟ ۱۵ سال است که علیه من حرف می‌زنند و واقعا نباید به این مسئله رسیدگی شود؟

دایی افزود: آقایان وقتی در خصوص دستیار من صحبت می کنند و جلسه می‌گذارند، حتما در خصوص من هم این کار را انجام می‌دهند. از همین جا اعلام می‌کنم اگر این مسئله ادامه‌دار باشد من هم مجبور می‌شوم خیلی از مسائلی که در اختیار دارم را به استحضار مردم برسانم تا متوجه اتفاقات شوند.

وی در پایان در خصوص مشکلاتی که با وزارت ورزش در چند روز گذشته پیش آمده تاکید کرد: بالاخره هر کسی حق دارد شکایت کند اما ظاهرا صحبت‌هایی که من از سال قبل مطرح کردم به مذاق خیلی‌ها خوش نیامده است.