شعار مرگ بر منافق در صحن علنی مجلس

علی مطهری
نامه علی مطهری به وزیر دادگستری جلسه علنی امروز را متشنج کرد و به سردادن شعار “مرگ بر منافق” نمایندگان ختم شد.
پرتال خبری واکنش:نامه روز گذشته علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی به مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری درباره اظهارات اخیر وی در خصوص فایل صوتی آیت‌الله منتظری و درخواست این نماینده مجلس از وزیر دادگستری برای ارائه توضیحاتی در زمینه شایعات مربوط به اتفاقات سال 67 حواشی را در جلسه علنی امروز مجلس ایجاد کرد.
محسن کوهکن نماینده  لنجان در مجلس در جلسه علنی امروز در تذکری خطاب به علی مطهری که بر کرسی ریاست مجلس تکیه زده بود، از وی برای انتشار چنین نامه‌ای انتقاد کرد و گفت که انتشار چنین نامه‌ای خطاب به یک وزیر در جایگاه نایب رئیس مجلس درست نیست و باید در شرایط کنونی به موضوعات اصلی کشور پرداخته شود.

علی مطهری نیز در پاسخ به این تذکر تاکید کرد که تمام امور کشور باید در جای خود مورد بحث قرار گیرد و جایگاه هیئت رئیسی ربطی به این ندارد که ما حرف حق را نگوییم.پس از این پاسخ‌ها، محسن کوهکن اعتراض خود را به توضیحات علی مطهری نشان داد و با صدای بلند خطاب به نایب رئیس مجلس عنوان می‌کرد که حرف من این نبود و شما فقط باید بگویید که تذکر بنده وارد است یا خیر. این حواشی ایجاد شده در صحن علنی مجلس با فریادهای محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ و سردادن شعار “مرگ بر منافق” در صحن علنی مجلس همراه شد.