شکایت زن 49 ساله از پسر جوان به‌خاطر ارسال تصاویر غیراخلاقی

پرتال خبری واکنش: زن 49 ساله کارمند یکی از ادارات دولتی فسا به پلیس فتا مراجعه و با نگرانی در مورد ایجاد مزاحمت اینترنتی توسط یک جوان اعلام شکایت کرد. فرمانده پلیس فتا در شهرستان فسا گفت: کارشناسان پلیس فتا در تحقیقات خود متوجه شدند مزاحم اقدام به تهدید و ارسال تصاویر غیراخلاقی بسیاری برای این زن کرده است.

وی افزود: این زن در اظهارات خود عنوان کرد که مزاحم اینترنتی پیش‌ از این برای مشاوره به وی مراجعه و خود را ساکن شیراز معرفی کرده است.

شیبانیان گفت: در بررسی‌های فنی انجام‌شده توسط کارشناسان پلیس فتا این مجرم در فسا شناسایی و احضار شد. وی خاطرنشان کرد: این پسر 19 ساله و دانش‌آموز یکی از مدارس فسا است که علاوه بر ایجاد مزاحمت برای این زن برای افراد دیگری نیز ایجاد مزاحمت کرده بود.

فرمانده پلیس فسا در این مورد هشدار داد: استفاده از شبکه‌های اجتماعی کاربران را با تصور مخفی بودن، ترغیب به انجام اعمالی مجرمانه از این نوع می‌‌کند، از این‌رو لازم است کاربران شبکه‌های اجتماعی دقت عمل به خرج داده و در این فضا با دقت وارد شوند و هیچ‌گاه با تصور این‌که شناسایی نخواهند شد مرتکب اعمال مجرمانه نشوند.با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.