کافه گردش
اخبار
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ

شکست انحصارها توسط قرارگاه خاتم الانبیاء

۱
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر “با دولت هیچ مشکلی نداریم” گفت: رابطه ما با دولت خوب و تنگاتنگ است.
سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز به‌مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تأسیس قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در نشست خبری، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در بخش صنعت پالایشگاه‌های ۱۵ و ۱۶ را به‌درستی و با توجه به اصول مهندسی به بهره‌برداری رسانده است. مهندسی این کار ۱۰۰ درصد ایرانی بوده است.

وی افزود: هفته گذشته از سکوی ۱۶ گاز را به فازهای ۱۵ و ۱۶ رساندیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کنار هر پروژه‌ای که تا شعاع ۷۰۰ کیلومتر انجام می‌دهیم، کار محرومیت‌زدایی را نیز انجام می‌دهیم. هزینه پروژه‌های محرومیت‌زدایی را از محل درآمدهای خود صرف می‌کنیم.

*انحصارها را شکستیم

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران تأکید کرد: ۱۳۵ هزار نیروی انسانی داریم که در پروژه‌های عمرانی مشغولند و از این تعداد درصد کمی نیروی رسمی سپاه هستند و مابقی نیروهای مردمی هستند.

*با دولت هیچ مشکلی نداریم

سردار عبداللهی در ادامه گفت: علی‌رغم اینکه گفته می‌شود ما عرصه را برای بخش خصوصی تنگ کرده‌ایم، باید اعلام کنم ما انحصارها را شکستیم. ما بستر را برای داخل باز و عرصه را برای خارج تنگ کردیم.

*علت عدم بهره‌برداری آزادراه تهران شمال مشکلات زیست‌محیطی و مالی است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران با تأکید بر “با دولت هیچ مشکلی نداریم” گفت: رابطه ما با دولت خوب و تنگاتنگ است.

وی با بیان “نباید مشکلی بین ما و دولت باشد، چرا که با وحدت پروژه‌های ملی پیش می‌رود” خاطرنشان کرد: علت عدم بهره‌برداری آزادراه تهران شمال مشکلات زیست‌محیطی و مالی بوده است.

*قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) هیچ پروژه‌ای را تعدیل و یا تعطیل نکرده است

سردار عبداللهی با تأکید بر “۸ تا ۱۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی انجام داده‌ایم”، گفت: پروژه‌ها باید درآمدزایی داشته باشند، چرا که باید حقوق ۹۵ درصد نیروهای‌مان را پرداخت کنیم.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران هیچ پروژه‌ای را تعدیل و یا تعطیل نکرده، گفت: پروژه‌هایی در خارج از کشور با کشورهای همسو از جمله عراق داریم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران تصریح کرد: به پروژه‌های زیر ۱۰۰ و یا ۱۵۰ میلیارد تومان وارد نمی‌شویم تا بتوانیم پروژه‌های بزرگ ملی را به بهره‌برداری برسانیم.

سردار عبداللهی با اشاره به اینکه به دولت پیشنهاد دادیم شورای عالی سازندگی ایجاد شود، گفت: با معاون اول رئیس‌جمهور جلساتی را تشکیل دادیم و قرار شد پروژه‌هایی که بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند را براساس تشخیص و الویت به بهره‌برداری برسانیم.

سپیده تدین
286 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *